سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱۰ آذر ۱۴۰۰

ارکستر سمفونیک صدا وسیمای فارس آغاز به کار کرد - صفحه محتوایی خبر

 

 

ارکستر سمفونیک صدا وسیمای فارس آغاز به کار کرد

ارکستر سمفونیک صدا وسیمای فارس آغاز به کار کرد


اوجی سرپرست ارکستر صدا وسیمای فارس با اعلام این خبر گفت: نوازندگان این ارکستر از گروه نوازندگان و خوانندگان برتر استان فارس و شهر شیراز هستند.

وی وصال علوی و مهران بردیده را از جمله  افراد شناخته شده در حوزه موسیقی کشور و استان فارس معرفی کرد که در این جمع هنری حضور دارند.

اوجی گفت: ارکستر سمفونی مرکز فارس که کار خود را از بهمن 94 آغاز کرد با دعوت به کار نوازندگان تمرینات هفتگی خود را به طور منظم انجام داده و آمادگی کامل برای اجرای قطعات متنوع را درقالب  موسیقی فاخر و اثر گذار دارد.

سرپرست ارکستر سمفونیک صدا وسیمای فارس که تجربه نوازندگی ارکستر سمفونیک تهران را در پرونده خود دارد از اولین اجرای این گروه همزمان با عید سعید فطر خبرداد.

اوجی با قدردانی از حمایت های همه جانبه مدیران صدا وسیمای مرکز فارس به ویژه مدیرکل مرکز تصریح کرد: اگر حمایت های مرکز و تشویق مدیران آن نبود امروز شاهد به ثمر نشستن این ارکستر در استان فارس نبودیم.

سرپرست ارکستر صدا وسیمای فارس با منحصر به فرد دانستن این ارکستر در استان فارس افزود: با برنامه ریزی  های صورت گرفته اجراهای متعددی برای این گروه هنری فرهنگی تدارک دیده شده که در مناسبت های مختلف و در فضاهای فرهنگی شیراز و فارس اجرا خواهد شد.

وی استقبال اصحاب هنر و فرهنگ شیراز و استان فارس را از راه اندازی ارکستر سمفونیک صدا وسیمای فارس خیلی خوب توصیف کرد و اظهار امیدواری کرد با ادامه حمایت و تشویق مسئولان استان و مرکز شاهد موفقیت بیش از پیش این ارکستر در فضای فرهنگی و هنری استان و کشور باشیم.