سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۴۰۰

انعکاس برنامه های هفته بسیج در قاب شبکه آفتاب - صفحه محتوایی خبر

 

 

انعکاس برنامه های هفته بسیج در قاب شبکه آفتاب

انعکاس برنامه های هفته بسیج در قاب شبکه آفتاب


به مناسبت هفته بسیج و به منظور پاسداشت حماسه ها و پایمردی های دلاور مردان بسیجی در سالیان عزت و شرف دفاع مقدس، شبکه آفتاب نیز با تهیه و پخش ویژه برنامه های مختلف به انعکاس این رویداد می پردازد.
به گزارش روابط عمومی صداوسیمای استان مرکزی، سیمای شبکه آفتاب به مناسبت هفته بسیج با تهیه و تولید ویژه برنامه «شجره طیبه» به تهیه کنندگی آقای حامد شیدایی با هدف و محوریت معرفی نخبگان و اقشار مختلف بسیج و فعالیت های مختلف، با آیتم هایی از قبیل: گزارش، مجری، معرفی پایگاه های نمونه بسیج و... از روز چهارشنبه 29 آبان لغایت 5 آذر ماه 98 هر شب ساعت 21 به مدت 45 دقیقه به صورت زنده و مستقیم همراه نگاه گرم بینندگان ارجمند شبکه استانی خواهد بود.
صدای شبکه آفتاب نیز با تهیه وپخش ویژه برنامه «مدرسه عشق» به تهیه کنندگی آقای بهمن پارسا آرا  با موضوع بسیج و فعالیتهای بسیج و با هدف آشنایی با بسیج و اقداماتی که تشکیلات بسیج در دوران دفاع مقدس و پس از آن انجام داده، با  آیتم هایی از جمله: گفتار، موسیقی، ترانه، میهمان حضوری، تلفن و پیامک، گزارش موضوعی، روز شمار بسیج و... از روز چهارشنبه 29 آبان  لغایت 5 آذر ماه 98 هر شب ساعت 19:30 به مدت 60 دقیقه به صورت زنده  همراه شنوندگان صدای شبکه آفتاب می باشد.
خبر شبکه آفتاب نیز در هفته بسیج با تهیه و پخش 8 مورد گزارش و مستند خبری به مدت 25 دقیقه با موضوع محرومیت زدایی، علم و فناوری، بسیج سازندگی، بسیج محله، بسیج زنان، خدمات رایگان درمانی و ... - پوشش رویدادهای خبری ( مصاحبه و خبر مکتوب) 50 مورد به مدت 80 دقیقه با موضوع مرتبط با هفته بسیج در مرکز استان و سایر شهرستانهای تابعه - دو برنامه گفتگوی ویژه خبری به مدت 50 دقیقه با حضور فرمانده محترم سپاه روح الله استان – حضور فعال و اطلاع رسانی گزارش های خبری مناسبتی در فضای مجازی و کانال و سایت خبرگزاری80 مورد به مدت 30 دقیقه و... همراه لحظه ای مخاطبان خود خواهد بود.
فضای مجازی شبکه آفتاب هم در این ایّام، با تولید و تأمین بیش از 60 عنوان محتوا در قالب های مختلف از جمله: 3 موشن گرافیک، 8 اینفوگرافیک، 8 عکس نوشته، 8 پوستر، 12 پادکست، تهیه و تولید بیش از 14 ویدئو نریشن و نیز پخش آیتم های مکمل و مرتبط صداوسیما به استقبال این هفته و همراهی مخاطبان همیشگی خود خواهد رفت.