سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

انعکاس مظلومیت مردم فلسطین از قاب شبکه خاوران - صفحه محتوایی خبر

 

 

انعکاس مظلومیت مردم فلسطین از قاب شبکه خاوران

انعکاس مظلومیت مردم فلسطین از قاب شبکه خاوران

 

ویژه برنامه های  صدا و سیمای خراسان جنوبی  به مناسبت روز قدس مشخص شد .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان جنوبی، مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برنامه های روز قدس با بیان اینکه روز قدس، روز حمایت از مردم مظلوم فلسطین و شناساندن چهره منفور فلسطین به جهانیان است گفت: روز جهانی قدس روزی است که امت اسلام و آزادی خواهان جهان قدرت حقیقی جبهه مقاومت را فریاد می‌زنند و این دشمنی های اخیر هم وحدت و همدلی مردم را بیشتر گذشته کرده است.

علیرضا آینه دار در ادامه گفت : سیمای خاوران با درنظر گرفتن برنامه ویژه روز قدس ضمن  انعکاس وحدت و همدلی مردم استان در راهپیمایی روز قدس با دعوت از کارشناس و پخش بیانات رهبر معظم انقلاب و حضرت امام خمینی (ره) در خصوص  روز جهانی قدس و اهمیت حضور مردم در راهپیمایی به تبین دیگر زوایای اهمیت حضور مردم می پردازد.

مدت این برنامه 180 دقیقه است که از ساعت 8:30 روز جمعه به تهیه کنندگی  علی نانوا باشی و احسان جعفرزاده پخش خواهد شد.

پخش مستقیم مراسم راهپیمایی مردم بیرجند ،پخش تصاویر راهپیمایی شهرستان هاو پخش نماهنگ از جلوه های حضور مردم در این مراسم از آیتم های مختلف این برنامه است.

وی همچنین از اسقرار  چهار گروه در سه نقطه سطح شهر  بیرجند خبر داد گفت:یک گروه پرتابل نیز جهت ضبط جلوه های ویژه و گروه تصویربرداری هوایی در نظر گرفته شده است.

علیرضا آینه دار در ادامه به معرفی ویژه برنامه رادیو پرداخت و گفت : علاوه بر میان برنامه های مختلفی که در برنامه های صدا و سیما ویژه روز قدس در نظر گرفته است رادیو خاوران هم ویژه برنامه "روز رهایی" به تهیه کنندگی تکتم اعتبار به مدت 210 دقیقه را در نظر گرفته ،که دو نفر مجری در فضا حماسی و تهییجی به بیان مطالبی در خصوص روز قدس ،لزوم حمایت از مردم فلسطین و اهمیت این روز در وحدت بین مسلمانان می پردازند.

ارتباط با گزارشگران حاضر در راهپیمایی و گفتگوی آنها با مردم ، پخش سرود و ترانه از دیگر قسمت های این برنامه است.

مدیرکل صدا و سیمای خراسان همچنین گفت: معاونت فضای مجازی مرکز هم با تولید یک کلیپ تهییجی در خصوص لزوم حضور مردم در راهپیمایی روز قدس،تولید ۱۱ عکس نوشت درخصوص اطلاع رسانی زمان و مکان برگزاری راهپیمایی در شهرستان ها، انتشار عکس و فیلم از مراسم راهپیمایی در سراسر استان، تولید عکس نوشت از نماینده ولی فقیه در استان و استاندار در خصوص دعوت از مردم برای حضور در راهپیمایی، ،برقراری ارتباط تنگاتنگ با فعالان فضای مجازی استان و توزیع مناسب تولیدات و معرفی هشتگ های ابلاغی، انتشار نماهنگ بانگ نسل سوم انقلاب، ،انتشار 3 کلیپ تأمینی با موضوع فراخوان حضور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس، انتشار 6 پوستر تأمینی با موضوع دعوت و تهییج مردم به حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس حضور پر رنگ و خوبی در این فضا دارد .

وی در پایان از اعزام پنج گروه خبرنگار برای تهیه تصاویر جلوه های ویژه مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس  در مرکز استان و اعزام بیش از 20 گروه خبرنگار در شهرستانها و بخش های استان خبر داد.