سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

بازدید استاندار از بخش های مختلف مرکز خراسان شمالی - صفحه محتوایی خبر

 

 

بازدید استاندار از بخش های مختلف مرکز خراسان شمالی

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی مهندس پرویزی استاندار خراسان شمالی در این بازدید با تقدیر از تلاش های صدا و سیما در پردازش به موضوعات و مسائل جامعه در راستای فرهنگ سازی و رفتار سازی اجتماعی گفت: صدا و سیما نقش مهمی در معرفی و شناساندن توانمندی های استان دارد .

وی  افزود: استان خراسان شمالی دارای ظرفیت های فراوانی است که باید به مردم و سرمایه گذاران معرفی شود .

استاندار خراسان شمالی خاطر نشان کرد: انعکاس و بیان خدمات و دستاوردهای نظام برای مردم باعث ایجاد روحیه نشاط و امید به آینده خواهد شد.

احمد مهدوی مدیر کل صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی در این بازدید گفت: در حال حاضر بیش از 12 ساعت برنامه تلویزیونی و 14 ساعت برنامه رادیویی زنده و تولیدی و تامینی از شبکه اترک پخش می شود.

وی با تاکید بر رویکرد صدا و سیمای استان بر توجه به تمامی نقاط استان گفت: توجه به اقوام مختلف و بومی سازی برنامه های شبکه اترک از اولویت ها و توجهات ویژه مرکز بوده و هست.

وی همچنین بر رویکرد توسعه محورانه برنامه های رادیویی و تلویزیونی شبکه اترک تاکید کرد و افزود: هدف اساسی از تولید برنامه های مختلف با حضور مسئولان رفع مشکلات مردم کمک در راستای معرفی قابلیت ها و ظرفیت های استان است.

در پایان این بازدید مهندس پرویزی استاندار خراسان شمالی با حضور در برنامه زنده تلویزیونی کنکاش به گفتگو با مردم و پاسخ به سوالات آنان پرداخت.

alt

alt