سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

بازدید مدیر شبکه پویانمایی از شبکه نور - صفحه محتوایی خبر

 

 

بازدید مدیر شبکه پویانمایی از شبکه نور

حسین ساری مدیر شبکه پویانمایی با حضور در صدا و سیمای مرکز قم ضمن بازدید از بخش های مختلف و واحد پویانمایی مرکز ، در جلسه شورای مدیران مرکز قم حضور یافت.

 به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قم، در ابتدای این جلسه محمدی نیا مدیر کل صدا و سیمای قم ضمن خیر مقدم به توانمندی و ظرفیت های فنی و برنامه سازی مرکز در ارائه تولیدات فاخر خصوصاً در بخش پویانمایی اشاره کرد و افزود: در گذشته تولیدات انیمیشن مرکز قم در طول سال حدود 30 دقیقه بود اما در حال حاضر با توجه به امکانات فنی و فضای فیزیکی مناسبی که مهیا شده است این ظرفیت وجود دارد که انشاء ا... در طول سال بیش از 30 ساعت انیمیشن دینی و قرآنی و یا مرتبط با مفاهیم و آموزه های دینی تولید نماییم.

 ایشان سپس با بیان این که در تولیدات انیمیشن، می توان با طراحی و پردازش یک کارکتر و شخصیّت داستانی منطبق با مؤلفه های بومی، تأثیر گذاری پیام را بر روی مخاطبان افزایش داد، به ذکر عناوین تعدادی از آثار تولید شده در مرکز از جمله « قصه های کهن »، « خورشید حجاز »، « ابراهیم در آتش »، « شدّاد »، « هفت تکه »، « علی و ذره بینش » و ... پرداخت و توسعه تعاملات و همکاری های متقابل را خواستار شد.

مدیر شبکه پویانمایی نیز ضمن سخنانی با تقدیر از تلاش های مدیر کل مرکز افزود: با توجه به اینکه قبلا از مرکز قم بازدید داشتم تغییرات فیزیکی و امکانات مرکز به خوبی مشهود و محسوس است و مشاهدات ما از مرکز قم، امیدواری فراوانی ایجاد کرد که انشاء ا... بزودی شاهد رشد چشمگیر تولیدات پویانمایی مرکز قم باشیم. لازم به ذکر است در ادامه این جلسه راهکارهای توسعه همکاری های متقابل بررسی و در این راستا پیشنهاداتی ارائه شد.

alt

alt