سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱۷ آذر ۱۴۰۰

بازدید نماینده ولی فقیه استان از مرکز ایلام - صفحه محتوایی خبر

 

 

بازدید نماینده ولی فقیه استان از مرکز ایلام

حجت الاسلام و المسلمين لطفي نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه ايلام با حضور در  مركز ايلام از بخش هاي مختلف مركز بازديد کرد.

به گزارش روابط عمومي مركز ايلام؛ در اين بازديد حجت الاسلام لطفي از تلاش شبانه روزي كاركنان صدا و سيما در خدمت به نظام اسلامي تشكر كرد و گفت: بي شك دستگاه عظيم رسانه ملي كارآمد ترين دستگاه در عرصه هاي مختلف است كه توانسته است گام هاي بلند و ارزشمندي در عرصه هاي مختلف بردارد.

امام جمعه ايلام افزود: با توجه به اينكه سياست هاي كلي نظام در ابعاد مختلف از سوي مقام معظم رهبري ابلاغ مي شود لذا رسانه ملي توانسته است به منظور توسعه مسائل  ديني و انقلابي منويات مقام معظم رهبري را ابلاغ و اجرا كند .

وي با توجه به  اهميت  صدا و سيما از نگاه مردم تصريح كرد: صدا و سيما از نهادهايي است كه مورد قبول همه اقشار مردم با گرايش ها و سلايق هاست كه رضايت همه آنان را در پي داشته است .

حجت الاسلام و المسلمين لطفي به نقش رسانه ملي در افزايش مشاركت مردم در انتخابات آينده اشاره كرد و گفت: صدا وسيما در سال هاي گذشته و بويژه در زمان برگزاري انتخابات در كشور نقش مهم و اساسي ايفا كرده است .

alt

علی رامك مدير كل مركز ايلام با توجه به منويات مقام معظم رهبري درچهار محور دين، اخلاق، امید و آگاهي در حوزه برنامه سازي گفت : رسانه ملي با تحقق منويات مقام معظم رهبري توانسته است به افتخارات مهمي دست يابد.

وي در ادامه با ارائه گزارشي از عملكرد و فعاليت هاي  صدا و سيما ی مرکز ایلام در حوزه هاي مختلف گفت : در سال گذشته صدای مركز جزء چهار مركز برتر در كشور بوده و سه برنامه صدا مقام هاي ويژه اي را كسب كرده اند.

 رامك با توجه به توليد مستند در مركزايلام افزود: در حوزه دفاع مقدس مستند هاي ويژه اي توليد شده است و تلاش داریم با ساخت مستند های جدید همچون مستند آیت الله تعمیرکاری به معرفی چهره های برتر و تاثیر گذار استان بپردازیم.

رامك با توجه به بيست ساعته شدن برنامه هاي  راديو در سال 91 گفت: در صورت فراهم شدن امكانات و تجهيزات مورد نیاز برنامه هاي سيما نيز 20 ساعته مي شود .

در ادامه این بازدید كاركنان صدا و سيماي مركز ايلام نماز ظهر و عصر رابه امامت نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه ايلام اقامه كردند .

alt

alt