سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

بازدید کمالی از پشت صحنه سریال بچه های ساحل - صفحه محتوایی خبر

 

 

بازدید کمالی از پشت صحنه سریال بچه های ساحل


وحید کمالی مدیرکل صداوسیمای خلیج فارس از مراحل تصویربرداری مجموعه تلویزیونی بچه های ساحل به تهیه کنندگی و کارگردانی محمود شاکری بازدید و در جریان روند تولید سریال قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای خلیج فارس، شاکری تهیه کننده و کارگردان این سریال گفت بچه های ساحل تاکنون50  درصد پیشرفت تصویربرداری داشته و نیمی از تصویربرداری آن به پایان رسیده است.

شاکری افزود این مجموعه تلویزیونی در سیزده قسمت 30 دقیقه ای به سفارش صداوسیمای خلیج فارس در دست تهیه و تولید است وی گفت: این سریال داستان قاسم و عده ای از جوانان است که برای راه اندازی یک موسسه فرهنگی جهت برگزاری مراسم تعزیه در یک محله تلاش می کنند و در این بین عده ای بدلیل ضعف مبانی اعتقادی مانع انجام این کار هستند اما تلاش و پشتکار بچه ها بگونه ای است که دیدگاه و نگرش افراد مخالف نسبت به برگزاری مراسم تعزیه تغییر می کند.

alt

شاکری افزود: برای این سریال چهار لوکیشن در نظر گرفته شده است که در محله های مختلف بندرعباس، سورو، جزیره هرمز و بندر کنگ خواهد بود. شاکری اظهار داشت تمامی بازیگران این سریال  بومی و اهل استان هرمزگان هستند.

عوامل سریال عبارتند از:

مدیر تصویربردار: مسعود میرزایی/ برنامه ریز: کریمی / مدیر تولید: علیرضا حمیدی زاده / دستیار تهیه: ابراهیم اسفندی / گریمور: زهرا چهره نگار / صدابردار: علی ترابی /  تصویربردار : عباس رد / بازیگران: صفر مهربان – رضامیرزایی – رضا غریب زاده – سیما پورسالاری – بی بی فاطمه ساحلی زادگان - مالکی زاده و ...

alt

alt