سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱۷ آذر ۱۴۰۰

برنامه ریزی صدا وسیمای مرکز زنجان برای مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی - صفحه محتوایی خبر

 

 

برنامه ریزی صدا وسیمای مرکز زنجان برای مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی

برنامه ریزی صدا وسیمای مرکز زنجان برای مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی

برنامه ریزی صدا وسیمای مرکز زنجان برای مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی

همزمان با فرا رسیدن دور دوم انتخابات ، صدا وسیمای مرکز زنجان برنامه ریزی های خوبی را با هدف تبیین انتخاب اصلح و ضرورت حضور پرشور مردم در این دوره از انتخابات انجام داده است .

معاونت صدای مرکز زنجان ویژه برنامه هایی با عناوین " فصل انتخاب" و "خیابان ملت" برای دور دوم انتخابات تدارک دیده است که پخش آنها  در سال جاری آغاز شده و تا روز انتخابات ادامه خواهد داشت . همچنین در سایر برنامه روتین و پرمخاطب  ازجمله ، سلام زنجان، آخشاملار، خانواده، جوان ، کندیمیز و .... به این موضوع مهم و سرنوشت ساز پرداخت خواهد شد .

رادیو استانی زنجان برای روز انتخابات نیز ویژه برنامه رادیویی با عنوان «حماسه حضور» تدارک دیده است که از ساعت 7 صبح تا پایان  زمان رأی گیری با بخش های مختلفی از جمله ارتباط زنده با ستادهای انتخاباتی، ارتباط با خبرنگاران شهرستان ها، حضور مهمانان مختلف در استودیوی برنامه،  بخش پیامک های مردمی، بخش مسابقه و ...... همراه با مردم ولایتمدار استان خواهد بود.

معاونت سیما هم ویژه برنامه های « انتخاب اصلح » و «مجله انتخابات» را برای ایام پیش از انتخابات تدارک دیده که این روزها در حال پخش از شبکه اشراق می باشد  و هدف از تولید و پخش این برنامه ها آگاهی بخشی به آحاد جامعه در خصوص تبیین ضرورت و اهمیت حضور مردم در تعیین سرنوشت خود و نقش آن در سربلندی و حفظ استقلال میهن اسلامی می باشد . سایر برنامه های روتین سیما از قبیل : سلام زنجان، آلاچیق، سلام زنجان و..... نیز بنا به فراخور موضوع به انتخابات پرداخت می کنند.

همچنین ویژه برنامه «بیرلیق حماسه سی» ویژه روز برگزاری انتخابات است که به همت همکاران پرتلاش معاونت سیما تدارک دیده شده و قرار است از ساعت 8 صبح روز جمعه آغاز شده و تا پایان رأی گیری نیز ادامه یابد . از بخش های مختلف این برنامه می توان به گزارش های تصویری زنده از حضور پر شور مردم در پای صندوق های رای ، ارتباط با شهرستان های استان ، ارتباط مستمر با ستاد انتخابات استان، پخش سرودهای حماسی و مهیج ، حضور میهمانان و کارشناسان مختلف در برنامه و ده ها آیتم مختلف و متنوع دیگر اشاره کرد .

معاونت خبر نیز با نزدیک شدن به روز انتخابات گزارش های مختلف در زمینه انتخابات تولید و پخش کرده است و در روز 10 اردیبهشت نیز با بهره گیری تمامی نیروهای خود و اعزام اکیپ های متعدد به شعبات اخذ رأی، حضور پرشور مردم را در پای صندوق های رأی به تصویر خواهد کشید .