سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۹ آذر ۱۴۰۰

برگزاری جلسه هم اندیشی در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در صدا و سیمای مرکز سمنان - صفحه محتوایی خبر

 

 

برگزاری جلسه هم اندیشی در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در صدا و سیمای مرکز سمنان

برگزاری جلسه هم اندیشی در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در صدا و سیمای مرکز سمنان

 

جلسه هم اندیشی با فعالان عرصه خبر و مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب با حضور دکتر چاوشی استاندار سمنان در صدا و سیمای مرکز سمنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان در این جلسه که با شعار افتخار به گذشته، امیدبه آینده همزمان با 17 مرداد روز خبر نگار برگزار شد، سید شهاب الدین چاوشی استاندار سمنان با قدردانی ازعملکرد مطلوب صدا و سیمای مرکز سمنان در انعکاس اخبار و برنامه های متنوع به ویژه بیان خدمات چهل ساله نظام گفت: شیرینی چهل سالگی انقلاب باید به مردم چشانده شود چون خدماتی که طی چهل سال گذشته در جمهوری اسلامی صورت گرفته واقعا ارزشمند است و باید تلاش کنیم تا نسل جوان جامعه با این دستاوردها آشنا شوند.

وی افزود: طبیعی است کشوری که انقلاب کرده و قصد دارد استقلال خود را حفظ کند با مقابله زیادی روبرو شود. از این رو دشمنان ما شرایط سختی را در سالهای پس از انقلاب به ما تحمیل کردند اما با اراده بزرگ این ملت و جوانان، مطمئنا تمامی توطئه های دشمنان از بین رفته و روز به روز بر شعاع انقلاب افزوده خواهد شد.

استاندار فعالان عرصه خبر را هنرمندانی خطاب کرد که عشق و علاقه، خدا باوری، بی طرفی و نوعدوستی از جمله ویژگیهای بارز آنان است.

آقای چاوشی خبر نگاران را وامداران هدایت افکار عمومی جامعه دانست و گفت: نقش رسانه ملی در این زمینه بی بدیل است.

استاندار سمنان امید آفرینی در جامعه برای مقابله با جنگ روانی و اقتصادی دشمن را از وظایف مهم خبر نگاران و فعالان رسانه ای بیان کرد و گفت: فرهنگ سازی و تربیت و آموزش در راس این مهم قرار دارد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز سمنان هم در این نشست با قدردانی از تلاشهای فعالان عرصه خبر و روابط عمومی دستگاه های اجرائی گفت: این افراد فرماندهان جنگ نرم و نبرد رسانه ای هستند .

منتظر حجت همچنین با ارائه گزارشی از روند اقدامات و برنامه سازی ها ی ویژه چهل سالگی انقلاب در صدا و سیمای مرکز سمنان گفت: تهیه و ساخت برنامه های مختلف خبری، تلویزیونی و رادیویی با رویکرد معرفی دستاوردهای انقلاب و خدمات چهل ساله نظام که از بهمن 96 آغاز شده ، از جمله این اقدامات می باشد.

وی از روابط عمومی ها و مدیران اجرایی دستگاه ها خواست تا به طور ویژه به موضوع بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب و بیان دستاوردها، پیشرفت ها و موفقیت های دستگاه های اجرایی در طی چهل سال پس از پیروزی انقلاب پرداخته و با بیان این اقدامات و دستاورد ها، امید و نشاط را در جامعه و بین مردم ارتقاء دهند. وی حفظ و احیای سرمایه اجتماعی و مشارکت، امید به آینده و وحدت در جامعه را ضرورت شرایط امروز و وظیفه همه دستگاه های اجرایی دانست.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز سمنان هدایت افکار عمومی جامعه برای مقابله با جنگ اقتصادی، فرهنگی و روانی دشمن را از وظایف فعالان عرصه خبر و رسانه عنوان کرد و افزود: با تلاش و همدلی می توانیم در شرایط حساس امروز از این گذرگاه پر خطر عبور کنیم.

در این نشست جمعی از خبرنگاران و فعالان عرصه خبر و مدیران روابط عمومی ادارات و دستگاههای اجرایی، دیدگاه ها و نظرات خود را برای انعکاس بهتر دستاورد ها،اخبار و رویدادها بیان کردند.

در پایان این مراسم از فعالان خبری و روابط عمومی های دستگاه های اجرایی با اهداء لوح تقدیری از سوی استاندار و مدیر کل صدا وسیمای مرکز سمنان تجلیل شد.