سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۴ مهر ۱۴۰۰

بهره برداری از استودیو خبر مرکز خراسان شمالی - صفحه محتوایی خبر

 

 

بهره برداری از استودیو خبر مرکز خراسان شمالی


همزمان با اعیاد شعبانیه و در آستانه ولادت امام زمان (عج ا...) استودیو خبر صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی احمد مهدوی مدیر کل صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی در مراسم بهره برداری این پروژه که با حضور معاونان برنامه ریزی استاندار و معاونین و مدیران مرکز برگزار شد گفت: به منظور کیفیت بخشی به باکس های خبری و افزایش سرعت انتقال پیام استودیو خبر صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی به بهره برداری رسید .

وی افزود: برای بهره برداری از این پروژه اعتباری بالغ بر 3 میلیارد ریال هزینه شده است .

احمد مهدوی خاطر نشان کرد از این اعتبار اختصاص 2 میلیارد و 500 میلیون ریال از اعتبارات ملی سازمان صدا و سیما و 500 میلیون ریال از محل اعتبارات استانی هزینه شده است.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی تصریح کرد با افتتاح این استودیو امکان برقراری ارتباط مستقیم با میهمانان خبری، اجرای مستقیم هواشناسی نیز فراهم شده است .

قلی زاده معاون برنامه ریزی استاندار خراسان شمالی در افتتاح این پروژه گفت: صدا و سیما نقش مهمی در فرهنگ سازی و اطلاع رسانی خدمات نظام به مردم دارد .

وی افزود: تولید و پخش گزارش های خبری استان از شبکه های سراسری نشان از همت بالای مسئولان رسانه در معرفی پتانسیل ها و توانمندیهای استان دارد .

alt

alt