جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

به دلیل اهتمام به برنامه‌های روز بزرگداشت شهدا صورت گرفت - صفحه محتوایی خبر

 

 

به دلیل اهتمام به برنامه‌های روز بزرگداشت شهدا صورت گرفت

تقدیر رئیس بنیاد شهید از معاون امور استان‌ها

به دلیل اهتمام به برنامه‌های روز بزرگداشت شهدا صورت گرفت

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به دلیل اهتمام معاونت امور استان‌ها و شبکه‌های استانی به برنامه‌های روز بزرگداشت شهدا، از دکتر دارابی تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، حجت‌الاسلام سید محمد علی شهیدی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با ارسال نامه‌ای برای دکتر دارابی از معاون امور استان‌های رسانه ملی به دلیل اهتمام شایسته به برنامه‌های روز بزرگداشت شهدا تقدیر کرد.
در نامه شهیدی خطاب به دکتر دارابی آمده است: فضیلت زنده نگاه داشتن یاد شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، وجهی معنوی و ارزشی است و بصیرت‌افزایی و بسط و گسترش میراث گرانقدر شهدا و ایثارگران معظم بار سنگینی از مسئولیت و رسالتی خطیر در سطح جامعه تلقی می‌گردد از این رو هر تلاش و سعی ارزنده که در این مسیر رقم بخورد، شایسته تجلیل است.
در ادامه نامه خاطرنشان شده است: از اهتمام شایسته جنابعالی و همکاران محترمتان در جهت حمایت و انعکاس مناسب برنامه‌های مرتبط با «روز بزرگداشت شهدا» و ترویج فرهنگ والای ایثار و شهادت تقدیر و تشکر می‌نمایم، امیدوارم بتوانیم همواره از تخصص و تجارب ارزشمندتان برای تعامل و همکاری بیشتر با رسانه ملی بهره‌مند باشیم. از پروردگار متعال توفیق روزافزون جنابعالی و همکاران محترمتان را مسألت می‌نمایم.