سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱۰ آذر ۱۴۰۰

تقویت برنامه ها و طرح های صدا و سیمای استان بوشهر در اولویت برنامه ها - صفحه محتوایی خبر

 

 

تقویت برنامه ها و طرح های صدا و سیمای استان بوشهر در اولویت برنامه ها

تقویت برنامه ها و طرح های صدا و سیمای استان بوشهر در اولویت برنامه ها

 

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز بوشهر، استاندار بوشهر در نشست با مدیر کل، معاونان و مدیران صدا و سیمای مرکز بوشهر گفت: تقویت اتحاد،انسجام و همدلی مردم با مسئولان از راه های مهم مقابله با ترفند دشمنان است.

عبدالکریم گراوند افزود: دست اندرکاران صدا و سیمای استان خالصانه در خدمت نظام اسلامی و مردم هستند و در راستای افزایش امید در جامعه تلاش می کنند که ضمن قدردانی از تلاش آنها ، تقویت برنامه های صدا و سیمای استان مورد توجه ویژه قرار دارد.

وی گفت: برای بزرگداشت روز ملی خلیج فارس برنامه های مهمی تدوین شده که این مهم باید از هم اکنون برجسته و مورد توجه قرار گیرد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر هم گفت: 97 طرح صدا و سیمای مرکز بوشهر با سرمایه گذاری 70 میلیارد تومان در روز ملی خلیج فارس با حضور رئیس رسانه ملی افتتاح می شود .

سید حسین ناظر افزود: تهیه کنندگان و برنامه سازان در بخش های مختلف رادیویی و تلویزیونی ویژه برنامه هایی در راستای معرفی بیشتر ظرفیت های مختلف استان به ویژه گردشگری تهیه و پخش کردند.

وی گفت: ویژه برنامه های روز ملی خلیج فارس با حضور رئیس سازمان صدا و سیما ، معاونان و مسئولان استان بوشهر در سالن سینما شهید آوینی بوشهر برگزار می شود.

 ناظر افزود: در روز ملی خلیج فارس سه استودیو رادیویی و تلویزیونی برون سازمانی در ساحل بوشهر ،عسلویه و اداره کل بنادر و دریانوردی استان افتتاح می شود.

وی افتتاح رادیو نما در صدا و سیمای مرکز بوشهر را مورد اشاره قرار داد و گفت : برای دریافت برنامه های صدای شبکه استانی از طریق مبدل های دیجیتال به صورت تصویری رادیو نمای مرکز بوشهر راه اندازی می شود.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر افزود: دو دستگاه ارتباط ماهواره ای SNG  نیز با سرمایه گذاری بیش از 26 میلیارد ریال راه اندازی می شود.