سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱۷ آذر ۱۴۰۰

تولید بیش از 50 عنوان برنامه به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولید بیش از 50 عنوان برنامه به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی

تولید بیش از 50 عنوان برنامه به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی


مدیر کل صدا و سیمای مرکز کیش از تولید بیش از 50 عنوان برنامه به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی در مرکز کیش خبر داد و گفت: ویژه برنامه های دیگری هم در دست تولید است که به زودی به پایان می رسد.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کیش، علیرضا نجابت در نشست خبری با اصحاب رسانه کیش به معرفی برنامه های مرکز کیش در خصوص چهل سالگی انقلاب اسلامی پرداخت وگفت: تاریخ انقلاب اسلامی ایران همواره توام با تخریب ها، تحریم ها و فشارهای مختلف از سوی دشمنان این مرز و بوم بوده اما در این بین توفیقات بی شماری که نتیجه اتکا به توانمندی های داخل بوده رقم خورده است.
مدیر کل صدا و سیمای مرکز کیش افزود: پوشش این دستاوردها و معرفی شایسته آن ها یکی از وظایف مهم اهالی رسانه است که صدا و سیما به عنوان متولی اصلی این امر وظیفه مهمی بر عهده دارد.
وی با اشاره به اینکه در شش ماه گذشته مدیران و برنامه سازان مرکز کیش تلاش روزافزونی را برای تولید محتوا با موضوع دستاوردهای نظام به کار برده اند گفت: در حوزه سیمای مرکز کیش ساخت مستند هایی با موضوع کیش، (قبل و بعد از انقلاب ) و برنامه های گفتگو محوری که به موضوع دستاوردها، نقاط قوت و ضعف توسعه کیش  پرداخته اند تولید ویا در دست ساخت است.
علیرضا نجابت افزود: برنامه گفتگو محور کارنامه، مستند زندگی شهید حقانی به عنوان اولین مسوول بعد از انقلاب کیش، مستند بومیان در گذر انقلاب، مستند کیش دیروز کیش امروز، مستند کیش 40+ ، برنامه تاثیر گذار سرو، تولید 3 نماهنگ ، تصویب دو تله فیلم و یک سریال از مهمترین برنامه هایی است که به موضوع دستاوردهای انقلاب اسلامی در کیش پرداخته است.
مدیر کل صدا و سیمای مرکز کیش با اشاره به تاثیر گذاری بر نامه های رادیویی گفت: در حوزه صدا هم مستند های جذابی همچون مستند های کوچ و کاخ، «سی نما» در صدا و دیگر تولیداتی که موضوع و محور اصلی آنها پرداخت ویژه به موضوع انقلاب اسلامی است تولید شده است.
وی همچنین تولید بیش از 60 گزارش خبری از توانمندی های حوزه های مختلف اقتصادی، صنعتی، پزشکی، ورزشی و ... و پخش انها از شبکه های سراسری را از مهمترین خدمات واحد خبر صدا و سیمای مرکز کیش برشمرد و تصریح کرد: تولید چهار مستند از روند توسعه کیش در حوزه های ورزش، پزشکی، صنایع و گردشگری  از مهمترین آثاری است که در خبر کیش تولید خواهد شد.
علیرضا نجابت افزود: در حوزه فضای مجازی نیز 23 برنامه جذاب و متنوع تولید شده است. وی از تولید موشن گرافیک، فوتوکلیپ، پادکست، سالنامه آماری و برنامه سازی های مشترک با حوزه صدا و سیما بعنوان مهمترین برنامه های معاونت فضای مجازی کیش در چهل سالگی انقلاب یاد کرد.
مدیر کل صدا و سیمای مرکز کیش در بخش دیگری از سخنان خود مهمترین حربه امروز دشمنان منطقه ای و بین المللی ایران را تلاش برای سیاه نمایی وضعیت ایران اسلامی عنوان کرد تا فضای ذهنی مردم ایران به ویژه جوانان را از موفقیت ها و توانمندی های کشور دور سازند.
علیرضا نجابت تاکید کرد: امروز دستاوردهای نظامی، صنعتی، پزشکی، کشاورزی و علوم جدید از مهمترین حوزه هایی است که باید به صورتی شفاف و واقع بینانه  توسط رسانه ها منعکس شود تا دشمنان با جنگ روانی و رسانه ای خود نتوانند خللی در مسیر رو به پیشرفت کشور وارد سازند.