سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۴۰۰

تولید و پخش 34851 دقیقه در ماه مبارک رمضان درصدا وسیمای کرمان - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولید و پخش 34851 دقیقه در ماه مبارک رمضان درصدا وسیمای کرمان

تولید و پخش 34851 دقیقه در ماه مبارک رمضان درصدا وسیمای کرمان

 

صدا وسیمای مرکز کرمان در ماه مبارک رمضان 34 هزار و 851 دقیقه برنامه تولید و پخش کرد.

مدیر کل صدا وسیمای مرکز کرمان از تولید و پخش 34 هزار و 851 دقیقه برنامه از صدا وسیما در ماه مبارک رمضان خبر داد و افزود: سیمای مرکز کرمان با تولید و پخش برنامه های خداپسندانه ای همچون ماه عاشقی که با همکاری ستاد دیه استان تهیه و پخش شد با جمع آوری 2 میلیارد و 572 میلیون تومان زمینه آزادی تعدادی زندانی جرائم غیر عمد را فراهم کرد.

آقای علیرمضانی افزود: در این ایام با همکاری کمیته امداد امام خمینی به مدت 10 شب با دعوت از خیران برای تعدادی از مددجویان کمیته امداد جهیزیه تهیه شد.

مدیر کل مرکز کرمان سحرگاهان ، نورباران ، برنامه گفتگو محور ره عشق ، عطر ماندگار برای دعوت به راهپیمایی روز قدس - عید عاشقی در روز عید فطر را ازدیگر برنامه های شاخص شبکه کرمان اعلام کرد.
علیرمضانی افزود:رادیو مرکز کرمان نیز با سلام رمضان به پیشواز ماه مبارک رمضان رفت ودر ماه مبارک رمضان با پخش زنده دعای ابوحمزه ثمالی هر سحر گاه به صورت زنده از مسجد قائم –به خدا نزدیکتر در سحر و برنامه ضیافت در افطار و همچنین برنامه مختلفی در لیالی قدر، روز قدس و عید فطر مثل روز فریاد و جمعه بازار را به شنوندگانش ارائه کرد.

مدیر کل مرکز کرمان گفت: خبر مرکز کرمان نیز با ارائه گزارش های مختلف ، مصاحبه های مردمی و پخش مجموعه های خبری درباره ماه مبارک ،روز قدس و عید فطر توانست به مخاطبانش به موقع و سریع اطلاع رسانی کند .

وی افزود فضای مجازی مرکز کرمان نیز با موشن گرافیگ های مختلف در ماه مبارک،باز نشر کلام رهبری درباره روز قدس –تولید و انتشار کلیپ و پادکست های مختلف با موضوع ماه مبارک رمضان ،عکس های مردمی ،اطلاع رسانی های مختلف با مناسب روز همکاری لازم را با شبکه کرمان داشت.

مدیر کل صدا وسیمای مرکز کرمان گفت:روزانه 2 هزار نفر در آیین جمع خوانی قرآن کریم در حسینیه ثارالله کرمان شرکت داشتند و کلام وحی با قرائت قاریان بومی را استماع کردند.

آقای علیرمضانی درباره ویژگی های این مراسم  افزود: با همکاری اداره کل بهزیستی استان در حاشیه مراسم مهد کودکی راه اندازی شده بود که روزانه بین 200 تا 250 نفر از نونهالان بین 3 تا 5 سال را پذیرش  می کرد.