جهش تولید | شنبه، ۱۸ مرداد ۱۳۹۹

تولید 9500 دقیقه ویژه برنامه دهه کرامت در سیمای مراکز - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولید 9500 دقیقه ویژه برنامه دهه کرامت در سیمای مراکز

تولید 9500 دقیقه ویژه برنامه دهه کرامت در سیمای مراکز


به مناسبت فرا رسیدن دهه کرامت، 216 عنوان برنامه با مدت زمان تقریبی 9500 دقیقه، برای پخش از سیمای مراکز در نظر گرفته شده است.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، سه‌شنبه سوم تیرماه مصادف است با سالروز میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) و جمعه سیزدهم این ماه هم سالروز میلاد امام رضا(ع) است و این فاصله به نام دهه کرامت نامگذاری شده است؛ بر این اساس سیمای مراکز برنامه‌های مختلفی را به همین مناسبت روی آنتن می‌برند.
طراحی و تولید 216 ویژه برنامه شاخص با عناوینی همچون حرم تا حرم، امام مهربانی، ارغوان، کریمانه، طوبی و بهشت هشتم از جمله این اقدامات است که در مدت زمان 9 هزار و 500 دقیقه روی آنتن می‌رود.
میان برنامه و آیتم‌های مختلفی هم در قالب برنامه‌های صبحگاهی، خانواده، جوان، شبانه و معارفی سیمای 33 مرکز استانی طی دهه کرامت پخش خواهد شد که مدت زمان مجموعه آنها 16 هزار و 184 دقیقه است.
همچنین مقرر شده است با توجه به نامگذاری هر روز از دهه کرامت، این عناوین به عنوان محور برنامه‌های مراکز مورد توجه قرار بگیرند.
برقراری ارتباط زنده و پوشش مراسم جشن در حرم‌های مطهر امام رضا(ع)، فاطمه معصومه(س) و شاهچراغ در شهرهای مشهد، قم و شیراز هم جزو برنامه‌های سیمای مراکز طی این دهه به شمار می‌رود.