سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱۰ آذر ۱۴۰۰

تکریم و معارفه مدیر کل صدا وسیمای خراسان رضوی - صفحه محتوایی خبر

 

 

تکریم و معارفه مدیر کل صدا وسیمای خراسان رضوی

تکریم و معارفه مدیر کل صدا وسیمای خراسان رضوی

تکریم و معارفه مدیر کل صدا وسیمای خراسان رضوی

 صدا وسیمای خراسان رضوی در ابعاد رسانه ای باید  گام بلند و مهمی به سوی میزبانی پایتخت فرهنگی جهان اسلام در سال 2017 بردارد.

رشیدیان استاندار خراسان رضوی در مراسم تکریم  و معارفه مدیر کل صدا وسیمای مرکز  که با حضور معاون مجلس و استان های سازمان  و جمع زیادی از نمایندگان دستگاه های اجرایی ، نظامی و انتظامی استان، حضور داشتند، گفت: نقش رسانه در ایجاد فضای انسجام  و وحدت ملی نقشی بی بدیل است و فرصت 2017 فرصتی مهم برای تجمع رادیو تلویزیون های کشورهای اسلامی است .

 وی با اشاره به سال  همدلی و همزبانی، افزود : اعتماد افزایی ، ترویج سبک زندگی ایرانی - اسلامی، توسعه جامعه اخلاق و دین مدار و صیانت از ارزش ها ، راهبرد اساسی صدا وسیمای پایتخت معنوی ایران است .

 رشیدیان دستاوردهای  چشمگیر دوره 5 ساله مدیر کل پیشین صدا وسیمای مرکز، آقای  نهاوندی را ارزشمند ارزیابی کرد و گفت : کشف استعداد های هنری و توجه به نیاز مخاطب از جمله این دستاوردهاست  که امید است فراگیر تر و با سرعت بیشتر ادامه یابد .

معاون مجلس و استان های  سازمان هم  این مرکز  را الگوی همه مراکز کشور دانست و با اشاره به شرایط جهانی ، پیشرفت تکنولوژی و تلاش دشمنان نظام  جمهوری اسلامی تاکید کرد: اگر بنا باشد به سطح تراز بالایی از کیفیت رسانه ای دست یابیم باید در حوزه های تئوریک وعملی گام های جدی برداریم ، چرا که رسانه امروز در متن زندگی مردم است.

حجت الاسلام والمسلمین نهاوندی مدیر کل پیشین صدا و سیمای مرکز هم با تشریح تلاش ها در حوزه های سیما ، صدا و خبر به راه اندازی بخش های زیارت در تلویزیون و رادیو اشاره کرد و گفت: راه اندازی شبکه ملی زیارت از جمله آمالی بود که متاسفانه محقق نشد و امید است روزی شاهد این رویداد مهم رسانه ای در استان باشیم.

وی پوشش 95 درصدی دیجیتال در اقصی نقاط استان را نیز با اهمیت عنوان کرد و گفت: امیدوارم این پوشش با تلاش همکاران خدوم مرکز به 100 درصد برسد.

در این مراسم محسن نصر پور به عنوان مدیر کل جدید صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی معرفی و از خدمات شایان حجت الاسلام والمسلمین نهاوندی در 5 سال مدیریت در این حوزه با اهداء لوح و هدایا تقدیر شد.