سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱۰ آذر ۱۴۰۰

جشن بندگی در رادیو معارف - صفحه محتوایی خبر

 

 

جشن بندگی در رادیو معارف

جشن بندگی در رادیو معارف

 

به مناسبت عید سعید فطر ویژه برنامه زنده «جشن بندگی» روزهای اول و دوم شوال از رادیو معارف پخش می شود.
به گزارش روابط عمومي راديو معارف ويژه برنامه «جشن بندگي» در روز عيد سعيد فطر با پخش مستقيم نماز عيد سعيد فطر و خطبه هاي آن توسط رهبر معظم انقلاب آغاز مي شود.
در ادامه حجت الاسلام و المسلمين محمد سعيدي آريا كارشناس در حوزه سلامت معنوي ، درس هاي فردي و اجتماعي و دستاوردهاي ماه مبارك رمضان از جمله نظم، صبر، مبارزه با خواسته هاي نفس و توجه به نيازمندان را بازخواني مي كند و بر محور آيات وحي و تعاليم اهل بيت عليهم السلام به يادآوري احكام و آثار پرداخت زكات فطره مي پردازد.
بررسي جلوه‌هاي رحمت خداوند براساس دعاي 45 صحيفه سجاديه (دعاي وداع ) و وظايف بندگان در قبال ماه مبارك رمضان و پس از فراغت از آن ، مباحثي است كه در اين ويژه برنامه مطرح خواهد شد.
ويژه برنامه « جشن بندگي » در دومين روز ماه شوال با بخش هاي متنوع و جذاب از جمله معرفي آداب و رسوم كشورهاي اسلامي در عيد فطر وگزارش حال و هواي عيد فطر در مناطق مختلف كشور تقديم مخاطبان راديو سراسري معارف خواهد شد.
«جشن بندگي» با تلاش گروه قرآن و اهل بيت به تهيه كنندگي سيد روح الله شجاعي و گويندگي سيد حميد حسيني در روز عيد سعيد فطر از ساعت 7 بامداد و دوم شوال از ساعت 40 : 8 تا 10 صبح به روي آنتن راديو معارف مي رود.