سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۹ آذر ۱۴۰۰

جلسه هم اندیشی برنامه های چهل سالگی انقلاب اسلامی - صفحه محتوایی خبر

 

 

جلسه هم اندیشی برنامه های چهل سالگی انقلاب اسلامی

جلسه هم اندیشی برنامه های چهل سالگی انقلاب اسلامی

 

نماینده مردم گرگان و آق قلا  در مجلس شورای اسلامی با مدیر کل صدا و سیمای گلستان در خصوص برنامه های 40 سالگی انقلاب اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای گلستان، مدیر کل صدا وسیمای مرکز ضمن خوش آمد گویی در خصوص 40 سالگی انقلاب اسلامی افزود: بازتاب دستاوردهای انقلاب اسلامی وظيفه اصلی رسانه ملی برای نکوداشت چهلمين سالگرد پيروزی انقلاب اسلامی است .
منتظر حجت در ادامه برنامه های مرکز را تشريح کرد و اظهار داشت: مستندهای راديويی و خبری با محوريت قبل، حين و بعد از انقلاب اسلامی، توليد نمايش های راديويی، ساخت مستند کارنامه با محوريت شخصيت های سياسی بعد از انقلاب، برگزاری مسابقه های مختلف و فعاليت در حوزه مجازی با توليد عکس و کليپ  از برنامه های مهم صدا و سيمای مرکز می باشد .
وی با اشاره به اينکه دشمنان در طيف بندی های مختلف بطور صريح و روشن اظهار کردند که مردم چهلمين سالگرد پيروزی انقلاب اسلامی را نخواهند ديد افزود: دستاودهای انقلاب بايد با نگاه به آينده به روشنی بيان شود.
مدیرکل صداوسیمای در پایان تصریح کرد: ایجاد فضای همکاری و تعامل بین نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رسانه استانی می تواند منجر به توسعه زیرساختها در استان شود و در این راستا رسانه استانی از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.
نماینده مردم گرگان و آق قلا  در مجلس شورای اسلامی در اين نشست  با بيان اينکه  انقلاب اسلامی يک پديده کم نظير در طول تاريخ اسلام بوده که مديون زحمات امام(ره)، شخصيت های انقلابی و شهدای گرانقدر است گفت: نظام سلطه برای براندازی نظام اسلامی کارهای زيادی در دست انجام دارد.
تربتی نژاد با بیان اینکه تبلیغات و اطلاع رسانی از ارکان مهم برای آگاه سازی مردم است، فعالیت های رسانه ملی  و استانی را در بیان دستاوردهای نظام و انقلاب موثر دانست .
وی با اشاره به اينکه مردم همواره با حضور در صحنه توطئه های دشمنان نظام اسلامی را خنثی کرده اند گفت: با وحدت کلمه می توان بسياری از توطئه های دشمنان را خنثی کرد.