سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

دیدار مدیرکل مرکز زنجان با حضرات آیات علی خاتمی و سید محمد حسینی زنجانی - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار مدیرکل مرکز زنجان با حضرات آیات علی خاتمی و سید محمد حسینی زنجانی

 

مدیرکل و اعضاء شورای معاونین مرکز با حضرات آیات علی خاتمی و سید محمد حسینی زنجانی بصورت جداگانه دیدار کردند.
در این دیدار نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به تعبیر حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر اینكه صدا و سیما یك دانشگاه عمومی است، ‌به نقش تاثیرگذار رسانه ملی در فرهنگ سازی و ترویج مبانی دینی و انقلابی در قالب محتوای برنامه های تولیدی پرداخت .
وی افزود: صدا و سیمای مرکز زنجان درسال گذشته که ازطرف مقام معظم رهبری، سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل نامگذاری شده بود،  با تولید برنامه های مناسب زمینه معرفی و تشویق تولیدکنندگان کالا و خدمات را در سطح استان محیا کرد و به لطف الهی و تلاش مضاعف و انقلابی در سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال نیز انتظار این است به همین منوال عمل نماید. وی از نقش وحدت آفرین رسانه استانی قدردانی کرد.
آیت الله حسینی زنجانی در این دیدار با تقدیر از عملکرد رسانه استانی نقش صداوسیمای مرکز زنجان در مناسبت های مذهبی و ملی را نقشی اثرگذار ارزیابی کرد.
ایشان به هدف گذاری دشمنان اسلام از جمله تکفیری ها برای تخریب چهره اسلام ناب محمدی (ص) پرداخت و راه مقابله با این جریان منحرف را تبیین معارف ناب اسلامی برای اقشار مختلف مردم بویژه معارف اهل بیت(علیهم السلام) دانست.
مدیرکل مرکز هم در این دیدارها از رهنمودها و همکاری های ارزشمند حضرات آیات خاتمی و حسینی  با رسانه استانی در طول سال95 قدردانی کرد.
آقای صفری با اشاره به سبقه مذهبی و دین محور شبکه اشراق تصریح کرد: صداوسیمای مرکز زنجان همواره پیشتاز در تولید برنامه هایی با محور دین و اخلاق پیشتاز است و تلاش جهت جذب مخاطب نیز بر همین اساس می باشد.
مدیر کل مرکز یکی دیگر از رسالت های رسانه استانی را انعکاس مشکلات مردمی  اعلام کرد و افزود: صداوسیما همواره سعی دارد مشکلات و کاستی های مردم استان را با نگاه طبیبانه، و خدمات انجام شده در بخش های مختلف را به شکل مطلوبی انعکاس دهد.
وی صداوسیما را درکنار نهادهای خدمات رسان به مردم دانست و گفت: رسانه استانی در سال جدید با تمام توان در تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در حوزه اقتصادمقاومتی، تولید و اشتغال تلاش خواهد نمود.