سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

دیدار نماینده جنبش جهاداسلامی فلسطین با مدیرکل صداوسیمای مرکزگیلان - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار نماینده جنبش جهاداسلامی فلسطین با مدیرکل صداوسیمای مرکزگیلان

دیدار نماینده جنبش جهاداسلامی فلسطین با مدیرکل صداوسیمای مرکزگیلان

 

ناصر ابوشریف نماینده جنبش جهاداسلامی فلسطین با مهندس ظهیری مدیرکل صداوسیمای مرکز گیلان دیدار کرد .

ناصر ابوشریف در روز مقاومت اسلامی با اشاره به مقاومت  مردم مظلوم فلسطین در طی سالیان متمادی گفت: جنبش جهاد اسلامی هرگز موضع خود را در مبارزه با صهیونیست ها تغییر نخواهد داد و تا پای جان مقاومت خواهد کرد ، زیرا رژیم غاصب اسراییل و آمریکا دشمنان اصلی ما و تمام دنیای اسلام هستند . نماینده جنبش جهاد اسلامی با بیان اینکه همگی باید در مقابل کفار و توطئه آنها متحد شویم افزود: ایمان داریم که جمهوری اسلامی و خط مقاومت اسلامی با رهبری قائد عظیم الشان حضرت امام خامنه ای  پیروز خواهند شد چرا که وعده راستین الهی  با جبهه حق است.

مهندس ظهیری مدیرکل صداوسیمای مرکز گیلان نیز با اشاره به اینکه وحدت و مقاومت رمز پیروزی مردم ایران در انقلاب اسلامی بوده افزود: اکنون نیز بیش از پیش باید مردم ایران و همه مسلمانان جهان در برابر ظلم و جور ابرقدرت ها مقاومت کنند و با یکدیگرمتحد شوند.

ظهیری اظهار داشت : آزادی فلسطین یک رویا نیست و همیشه مقاومت پیروز بوده و مردم ایران همواره حامی مردم مظلوم فلسطین هستند. وی گفت: باید از ظرفیت رسانه ای تمامی کشورهای آزاده در راه نشان دادن مظلومیت ملت فلسطین و اوج قصاوت رژیم منحوس صهیونیست استفاده کرد .