سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

سایت رسمی فیلم «تنهای تنهای تنها» رونمایی شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

سایت رسمی فیلم «تنهای تنهای تنها» رونمایی شد

سایت رسمی فیلم «تنهای تنهای تنها» ساخته احسان عبدی‌پور که هفته گذشته جوایز مختلفی از قبیل بهترین فیلم را از جشنواره کودک کسب کرد، در آستانه اکران عمومی رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، «تنهای تنهای تنها» در گروه سینمایی «استقلال» پس از فیلم «به‌خاطر پونه» به‌نمایش در می‌آید و علاقه‌مندان به بازدید از سایت این فیلم می توانند به آدرس http://www.tanhamovie.ir مراجعه کنند.

براساس این گزارش، طراحی سایت این فیلم را آقای پور نصیری و طراحی پوستر این فیلم را آقای خورشیدی برعهده داشته داشته است. فیلم سینمایی «تنهای تنهای تنها» ساخته احسان عبدی‌پور به زودی در سینماهای تهران وشهرستان ها اکران خواهد شد.

«تنهای تنهای تنها» به تهیه‌کنندگی ادریس عبدی‌پور ساخته شده و ساعد نیک‌زاد فیلمبردار، مهران ملکوتی صدابردار، بهرام دهقانی تدوین گر و فردین خلعتبری آهنگساز این فیلم هستند.

این فیلم داستان پسری است که در روستای اطراف نیروگاه اتمی بوشهر (هلیله) با پسر روسی از خانواده مهندسان نیروگاه دوست می‌شود و اتفاقاتی برای آن دو رقم می‌خورد.

پخش این فیلم سینمایی «تنهای تنهای تنها» را حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی برعهده دارد و به احتمال فراوان با پایان اکران عمومی «به خاطر پونه» از هفته آینده در گروه استقلال به نمایش در خواهد آمد.

alt

alt