سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

صداو سیمای سیستان و بلوچستان همراه روزه داران استان - صفحه محتوایی خبر

 

 

صداو سیمای سیستان و بلوچستان همراه روزه داران استان

صداو سیمای سیستان و بلوچستان همراه روزه داران استان

 

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سیستان و بلوچستان مهدی مرادزاده مسئول دفتر و مدیر روابط عمومی صدا و سیما استان ویژه برنامه های شبکه استانی هامون در ماه مبارک رمضان را تشریح کرد .

جمع خوانی قرآن

شبکه استانی سیمای هامون با پخش زنده  مراسم جمع خوانی قرآن کریم با حضور قراء استانی هر روز با روزه داران همراه خواهد بود .

این برنامه 60 دقیقه ای به تهیه کنندگی رضا جنابادی  بصورت زنده  از مسجد جامع  با قرائت قاریان ممتاز استانی اعم از قاریان شیعه و سنی بعد از نماز ظهر عصر  تهیه و پخش خواهد شد .

دعوت

شبکه استانی هامون در سحرهای ماه مبارک رمضان از «دعوت»  می گوید .این برنامه با پخش ادعیه ، مناجات ، ذکر و نوای ملکوتی قرآن ، پخش اذان و اوقات شرعی شوق بندگان را متجلی می کند .

این برنامه  60 دقیقه ای از اولین شب ماه مبارک رمضان همراه بینندگان خواهد بود  این برنامه به  تهیه کنندگی آقای مهدی غلامپورشهری  در قالب ترکیبی استودیویی و بصورت زنده تهیه  و در ساعت 3 بامداد پخش خواهد شد .

جناب حجه الاسلام والمسلمین اجرا و کارشناسی این برنامه را بر عهده دارد .

-مهمانی

شبکه استانی هامون با مهمانی در لحظه افطار شما را به مهمانی خدا دعوت می کند این برنامه با معرفی چهره های شاخص اخلاقی و الگوهای اجتماعی در موقعیت مختلف از حال وهوای زندگی و فراز و نشیب های آنها می گوید و در این برنامه با آنها گفتگو خواهد شد .

بخش بچه مسجدی با  حضور در مساجد با نوجوانان وجوانان مسجدی ارتباط می گیرند واز حال وهوای آنها می گوید . از دیگر بخش های این برنامه ضیافت افطار و حضور در جمع خانواده های روزه دار وهمچنین بخش های متنوع دیگر که در این برنامه طراحی شده است .که در  32 برنامه 60 دقیقه ای  با ساختار ترکیبی استودیویی  و 2 مجری بصورت زنده پخش می شود  که تهیه کنندگی آن را علی هاشمی از ساعت 18 تا 19  بر عهده دارد .

حدیث آرزومندی

شبکه استانی صدای سیستان وبلوچستان با ویژه برنامه «حدیث آرزومندی» حدیت عشق سر میدهند .

 این برنامه به تهیه کنندگی فریبا دادی پور 30 برنامه 105 دقیقه ای  و با گویندگی آقای بیگی در ایام ماه مبارک رمضان تهیه و از ساعت 03:00 بامداد به روی آنتن می رود .

حضور کارشناسان مذهبی و پخش مناجات و ادعیه های ماه مبارک رمضان و گفتگوهای مذهبی وعارفانه حال وهوای عرفانی به این برنامه قدیمی خواهد داد .

مهمانی خدا

شبکه استانی صدا با برنامه  «مهمانی خدا» در لحظه های افطار همراه شنوندگان رادیویی است

طرح موضوعات محوری با حال وهوای رمضان ، حضور کارشناسان و میهمانان برجسته در حوزه های مختلف ، و پخش نمایش های رادیویی از بخش هایست که در این برنامه خواهید شنید .

این برنامه در قالب 30 قسمت 90 دقیقه ای  با عنوان " مهمانی خدا "    از ساعت 18:30 آغاز و تا ساعت 20 ادامه خواهد داشت تهیه کنندگی این برنامه را حامد بیجاری و ام البنین دشتی بر عهده خواهند داشت .