سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱۰ آذر ۱۴۰۰

مجموعه عروسکی آب نبات آماده پخش شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

مجموعه عروسکی آب نبات آماده پخش شد


آب نبات عنوان سريال عروسكي است كه در 26 قسمت 20 دقيقه اي به تهيه كنندگي گيتا حري رضايي و داود غفاري آذر در شبكه استاني سيماي مركز آذربايجان غربي تهيه و آماده  پخش شد .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی، پپل نام عروسكي است كه در اثر اتفاقي عجيب از نقطه اي ناشناخته وارد زندگي نيما، قناد جديد قنادي لطيفي كه پسري ساده، پاك نيت و كاري و در عين حال دست و پا چلفتي است؛ مي شود. نيما دانشجوي رشته نقاشي است و بنا به شغل آبا و اجدادي خود وارد اين كار گرديده. او از رشته تحصيلي خود در كارش بهره برده و آنرا با اعتبار نام قنادي لطيفي آميخته و با كمك پپل موفق مي شود در كارش پيشرفت كرده و رقيب خود را از صحنه بدر كند .

 تهيه كننده اين سريال هدف از ساخت سريال آب نبات را به تصوير كشيدن محبت و جادوي مهرباني و صداقت و همدلي در پيشبرد كارها عنوان كرد و گفت: ويژگي خاص اين سريال تلفيق عروسك با انسان و تعامل خوب آنها با همديگر است .

alt

وي افزود اين سريال يك ماه پيش توليد داشته و دو ماه كار تصويربرداري آن زمان برده كه بعد از اين مدت يكماه هم كارهاي تدوين و صداگذاري سريال طول كشيده و هم اكنون در نوبت پخش از شبكه استاني قرار دارد . 

عوامل سريال عبارتنداز: كارگردان: محمدرضا خوش لهجه تصويربردار : فرهاد كنعاني محقق و نويسنده: نژلا نوشيرواني تدوين: ساسان باغداران دستيار تهيه: حميد سليم اميني صدابردار: علي مظفري   دستيار تصوير: عليرضا هارويان بازيگران: علي ضيايي، بابك لطفي، شراره زندي، ژاله گرامفر، بيژن لطفي، ماهرخ رفيع زاده و سهيل اندام 

alt

alt