سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

هفدهمین سالگرد تاسیس شبکه استانی سیمای مرکز کرمان برگزار شد. - صفحه محتوایی خبر

 

 

هفدهمین سالگرد تاسیس شبکه استانی سیمای مرکز کرمان برگزار شد.

هفدهمین سالگرد تاسیس شبکه استانی سیمای مرکز کرمان برگزار شد.

 

با حضور رئیس مرکز سیمای استان ها ، مراسم هفدهمین سالگرد تاسیس شبکه استانی سیمای مرکز کرمان ، در محل این مرکز  برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کرمان ، دراین مراسم ضمن تبیین فعالیت های 17 ساله شبکه استانی مرکز کرمان، از برنامه سازان برتر این شبکه تجلیل شد .
در این مراسم، رئیس مرکز سیمای استان ها ؛ پوشش 93 درصدی دیجیتال دراستان کرمان را رقمی قابل قبول دانست وکسب سطح رضایت 88 درصدی مخاطبان را به مدیران و کارکنان مرکز کرمان تبریک گفت . آقای فاطمی از رسانه ملی به عنوان پشتیبان ملت ، دولت و نظام یاد کرد و با اشاره به اینکه شبکه استانی سیمای مرکز کرمان ، بدون افزایش اعتبارات ، برنامه های خود را 24 ساعته کرده است آنرا مصداق کار جهادی در عرصه فرهنگ دانست.
رئیس مرکز سیمای استان ها افزود در ایام نوروز 1397 ، بیست و یک سریال و مجموعه شاد تلویزیونی تولید شده در مراکز استانی سازمان صدا و سیما ، از شبکه های استانی و سراسری پخش خواهد شد. آقای فاطمی افزود: روح حاکم بر همه برنامه های نوروزی شبکه های استانی ، نشاط ، سرگرمی و جذابیت است . وی با اشاره به تقارن اول فروردین با سالروز شهادت مظلومانه امام هادی (ع) گفت برنامه های لحظه سال تحویل و روز اول فروردین ، متناسب با ایام سال نو و سالروز شهادت آن امام همام تولید و پخش خواهد شد . رئیس مرکز سیمای استانها همچنین گفت برای معرفی جذابیتهای گردشگری استانهای کشور ، 33 کلیپ مستند تهیه شده است و برای پخش در اختیار همه شبکه های استانی ، سراسری و بین المللی قرار گرفته است. اقای فاطمی گفت امیدواریم مردم خوب کشورمان در پایان تعطیلات نوروزی ، نمره قبولی به خدمتگزاران خود در مراکز استانی صدا و سیما بدهند.
رئیس مرکز سیمای استان ها همچنین با تقدیر از تلاش همکاران صدا و سیمای مرکز کرمان گفت صدا و سیمای مرکز کرمان به واسطه عملکرد مطلوبش، به عنوان قطب تولید انیمیشن و تله فیلم برگزیده شده است .
نماینده 5 شهرستان جنوبی استان کرمان  در مجلس شورای اسلامی هم در این مراسم با تبریک سالروز افتتاح شبکه کرمان گفت کارکنان صدا وسیما مجاهدان عرصه جنگ نرم و قهرمانان مقابله با هجمه  رسانه ای دشمنان هستند. اقای حمزه با تقدیر از تلاش مدیران و برنامه سازان صدا و سیمای مرکز کرمان برای ارتقای سطح فرهنگی و تحکیم همدلی و وحدت در استان  افزود : این رسانه توجه ویژه ای به شهرهای محروم جنوب استان داشته و پخش 30 شب برنامه زنده تلویزیونی در قلعه گنج نمونه ای از این توجه است.
 مدیرکل صداوسیمای مرکز کرمان هم دراین مراسم گفت رسانه استانی متعلق به همه مردم از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب است و کسب رضایت 88 درصدی مخاطبان بیانگر موفق بودن تلاش کارکنان رسانه استانی برای جلب رضایت مخاطبان است.
آقای علیرمضانی ؛ رسانه را نماینده افکار عمومی دانست و گفت تخریب و انتقاد غیرمنصفانه ، خط قرمز رسانه استانی است و تاکید داریم طرح مشکلات در رسانه همواره با پاسخ مسئولین همراه باشد.
وی با اشاره به اینکه صدا و سیمای مرکز کرمان برای نوروز امسال ویژه برنامه های شاد و متنوع آماده پخش کرده است گفت هم اکنون دراین مرکز دو سریال و یک تله فیلم درحال تولید است و تولید سریال شهید باهنر هم در دستور کار قرار دارد.