سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۴۰۰

هم اندیشی معاون امور استان ها با همکاران مرکز یزد - صفحه محتوایی خبر

 

 

هم اندیشی معاون امور استان ها با همکاران مرکز یزد

جمعی از مدیران و کارکنان مرکز یزد با کیومرث طهماسبی معاون امور استان های سازمان صدا و سیما در نشستی در خصوص برنامه های این مرکز بحث و تبادل نظر کردند.

در این جلسه که با حضور آسایش مدیر کل، صداقت کشفی قائم مقام و جمعی از مدیران و کارکنان مرکز برگزار شد، طهماسبی با اشاره به فرا رسیدن ماه محرم و تهیه و تولید برنامه های رسانه ملی در این زمینه گفت: برنامه سازان باید تلاش کنند تا هدف و پیام قیام حضرت امام حسین(ع) را در محتوای برنامه های تولیدی خود مورد توجه قرار دهند.

معاون امور استان های صدا و سیما با بیان اینکه استان یزد از دیرباز بعنوان حسینیه ایران شناخته شده است گفت: در این ایام مرکز یزد با برنامه های بسیار گسترده در ساختارها و قالب های مختلف، سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) را پوشش خواهد داد که بسیاری از این برنامه ها به صورت فیلم های تلویزیونی و برنامه های مستند در راستای آیین های عاشورایی در ایام محرم کار شده است و از شبکه های ملی و استانی پخش خواهد شد.

طهماسبی با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های صدا و سیمای مرکز یزد در بخش های خبر، صدا و سیما از تلاش های شبانه روزی کارکنان این مرکز در ادای انجام رسالت خطیر خود قدردانی کرد و گفت: به لطف الهی در سال های گذشته استان یزد در حوزه های رادیویی و تلویزیونی و خبر کارهای خوبی انجام داده که در خور تحسین می باشد و در مجموع در ارزیابی های انجام شده، این مرکز در جایگاه شایسته ای قرار دارد.

وی ضمن تشکر از مسئولان استان در همراهی با مرکز یزد گفت: امیدوارم مسئولین استان همت کرده و به تعهدات خود عمل نمایند تا صدا و سیمایی در خور نام بزرگ دارالعباده داشته باشیم.

در این جلسه آسایش مدیر کل مرکز یزد با ارائه گزارشی فعالیت های انجام شده مرکز یزد را در معاونت های مختلف در سال گذشته و هفت ماهه سال جاری تشریح نمود.

alt

alt