جهش تولید | پنج‌شنبه، ۶ آذر ۱۳۹۹

ویژه برنامه‏ های شبکه اترک در شب های قدر وشهادت مولای متقیان(ع) - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه‏ های شبکه اترک در شب های قدر وشهادت مولای متقیان(ع)

ویژه برنامه‏ های شبکه اترک در شب های قدر وشهادت مولای متقیان(ع)

 

صداوسیما خراسان شمالی با ویژه برنامه های مختلف در شب های قدروشهادت مولای متقیان(ع) مهمان مخاطبانش است.

 به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها ؛ سیمای شبکه اترک در شب های قدر با ویژه برنامه « نی ناله » بینندگان و شب زنده داران را همراهی می کند.

«نی ناله» با دعوت از کارشناسان مذهبی ضمن معرفی ویژگی های شخصیتی و اجتماعی حضرت علی (ع) ، وقایع دوران حیات ایشان را مورد بررسی قرار داده و به نقش پر رنگ ایشان  در خصوص  برقرای  عدالت و کرامات انسانی می پردازد. مداحی و گفتگو با ذاکران اهل بیت(ع) ، موسیقی تصویر ، ارتباط با اماکن و شهرهای مذهبی، گزارش ، تلفن و پیامکهای مردمی و ... از بخش‏های مختلف برنامه است.

این ویژه برنامه به تهیه کنندگی محسن سرداریان شبهای 19 ، 21 و 23 رمضان مصادف با شبهای قدر از ساعت 22 به طور زنده از سیمای اترک به روی آنتن می رود.

صدای اترک نیز با برنامه‏های «شب های سرنوشت » و«ماه محراب» شنوندگان را همراهی می کند. «شب های سرنوشت » با پخش زنده مراسم شب های قدر در کنار شنوندگان و روزه داران است.  

همچنین صدای اترک در سالروز شهادت امیرالمؤمنین (ع) با برنامه «ماه محراب » عزادارن امام اول شیعیان را همراهی می کند. این برنامه به سیره حضرت علی(ع) در خانواده و موضوع عدالت طلبی از دیدگاه ایشان و به بیان مصادیق عملی عدالت طلبی امام علی(ع) می پردازد.

گزارش های مردمی ، حرف دل (صحبت ها و دلگویه های کسانی که آرزوی زیارت امام علی را دارند) ،گزارش ازشهرهاواماکن مذهبی ازجمله نجف اشرف و مشهد مقدس ، کارشناس مذهبی ، دلی به وسعت دریا ، موسیقی بی کلام  وبا کلام ، مرثیه ومداحی ، تلفن و پیامک، کارشناسی ، معرفی کتاب ، کلام بزرگان و... از جمله بخش های این برنامه است

«ماه محراب» روز جمعه 26 اردیبهشت مصادف با 21 رمضان شهادت حضرت علی(ع) به تهیه کنندگی زهرا تیمورزاده از ساعت 10 به مدت 90 دقیقه از صدای اترک به طور زنده پخش می شود.