سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

ویژه برنامه های روز قدس صدا و سیمای مرکز زنجان - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه های روز قدس صدا و سیمای مرکز زنجان

ویژه برنامه های روز قدس صدا و سیمای مرکز زنجان

 

در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که به فرمان حضرت امام (ره) روز جهانی قدس نامگذاری شده است ، صدا و سیمای مرکز زنجان برنامه های ویژه ای را تدارک دیده است.

 صدای مرکز زنجان  با ویژه برنامه روز بیداری به مدت 5/3 ساعت از ساعت 9 تا 12 و نیم صبح روز جمعه 18 خرداد بطور زنده  همنوای مردم زنجان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین خواهد بود. تهیه کننده این برنامه افسانه زرنانی نویسنده این ویژه برنامه رباب فتحی است و گویندگی آن را  الهه خان احمد لو و سعید اطاعتی برعهده دارند.

آیتم های این برنامه  بخش کارشناس،ارتباط با خبرنگاران شهرستان ها ، ارتباط با مراکز استان ها، دعوت از هنرمندان ، مصاحبه به خانواده های شهدا به ویژه شهدای مدافع حرم، مصاحبه با قهرمانان ورزشی و گزارش از مسیر راهپیمایی می باشد. در سایر برنامه های روتین معاونت صدا به این مناسبت مهم پرداخت خواهد شد .

سیمای مرکز زنجان هم با ویژه برنامه زنده «مقاومت حماسه سی » از ساعت 8 صبح تا اذان ظهر به مدت تقریبی 300 دقیقه فریاد انزجار مردم ولایی زنجان از رژیم صهیونیستی را به منعکس خواهد کرد . تهیه کننده این ویژه برنامه فریدون قدیری است و شامل آیتم هایی چون دعوت از شاعران معاصر استان، موسیقی های حماسی، حضور کارشناس، پوشش راهپیمایی ، گزارش مردمی و..... می باشد

سایر برنامه های روتین سیما هم  به این روز بزرگ پرداخت خواهند داشت.

معاونت خبر هم گزارش های مختلف خبری ، تفسیر خبری و ... برای این مناسبت تولید و تدارک دیده در روز قدس نیز رهپیمایی مردم استان را از روایای مختلف به تصویر خواهد کشید .