جهش تولید | چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹

ویژه برنامه های صداوسیمای مرکزمهاباد در ماه مبارک رمضان - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه های صداوسیمای مرکزمهاباد در ماه مبارک رمضان

ویژه برنامه های صداوسیمای مرکزمهاباد در ماه مبارک رمضان

 

 صداوسیمای مرکز مهاباد در ماه مبارک رمضان با تهیه و تولید ویژه برنامه های متنوع تلویزیونی و رادیویی با مخاطبان همراه خواهد بود.

 به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، قوی بنیه مدیر کل صدا و سیمای مرکز مهاباد در رابطه با برنامه های این مرکز در ماه مبارک رمضان گفت: «ئیواره کانی رمضان» ویژه برنامه ی افطاری سیمای مرکز به تهیه کنندگی محمد رستمی با بخش ها و آیتم های متنوع هر شب قبل از اذان مغرب به مدت 70 دقیقه مهمان ضیافت معنوی روزه داران است. همچنین ویژه برنامه «پارشیو (سحری)» دیگر برنامه تلویزیونی است که در ماه مبارک رمضان هنگام سحری به  تهیه کنندگی وهاب ایراندوست به مدت 45 دقیقه از سیمای مرکز مهاباد تهیه و پخش می شود.

  وی همچنین افزود: صدای مرکز مهاباد هم با تولید برنامه های«ریژنه ی ره حمه ت(باران رحمت)»  به تهیه کنندگی سعادت مرتضوی به مدت 60 دقیقه ویژه لحظات پر برکت افطار و «شنه ی ره حمه ت» نیز به تهیه کنندگی رزگار پایمرد به مدت 60 دقیقه ویژه برنامه سحری سعی می نماید تا لحظاتی معنوی و عرفانی را برای مخاطبان خود فراهم آورد.

 مدیر کل مرکز در ادامه اظهار داشت: ویژه برنامه سحری«نوای سحر» به زبان فارسی در طول این ماه مبارک هر شب به مدت 80 دقیقه به تهیه کنندگی شادی رسولی روی موج FM ردیف 9/99 مگا هرتز پخش می شود.

  قوی بنیه تصریح کرد: پخش تلاوت آیاتی از قرآن کریم، ادعیه و مناجات، نیایش، سیره نبوی، منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی)، قرآن شناسی، مباحث کارشناسی دینی، توصیه های پزشکی و بهداشتی، مسابقه، مصاحبه با خیرین و افراد فعال در امر کمک رسانی در بحران کرونا با عنوان موج همدلی، معرفی افراد موفق در عرصه های قرآنی، نخبگان و خیرین، تواشیح،‌ زندگی نامه و سرگذشت عارفان و سالکان   و پخش اشعار عرفانی از بخش های این برنامه ها است.

 قوی بنیه در ادامه اظهار داشت: فضای مجازی مرکز هم در ایام ماه مبارک رمضان با بارگذاری 10مورد اینفوگرافی، 60 مورد پوستر، 30 مورد استوری مناسبتی، 10مورد فتوکلیپ و سرودهای دینی، 10مورد  موشن گرافی، 15 مورد پادکست، و تهیه گزارش هایی از خیرین با مخاطبان فضای مجازی همراه خواهد بود.