سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز سمنان به مناسبت اربعین - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز سمنان به مناسبت اربعین

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز سمنان به مناسبت اربعین

 

صدا و سیمای مرکز سمنان در اربعین حسینی با تدارک ویژه برنامه هایی با مردم عزادار استان همراه خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، صدای این مرکز ویژه برنامه زنده "دل های جامانده "  را به تهیه کنندگی سمیه مطیعی و جواد فرد منش  در شب اربعین و عصر روز اربعین  از ساعت 18:30 الی20 با این آیتم ها به روی آنتن خواهد برد:

بحث کارشناسی پیرامون اهمیت اربعین و بیان دعاها و احادیث وارده برای این روز،  معرفی کتاب، شعر خوانی شعرای آیینی، ارتباط زنده با مراکز استان ها، تبیین زیارت اربعین و...

ویژه برنامه "حدیث فراق" هم در صبح روز اربعین از ساعت 8:45 الی 11  علاوه بر بخش های مختلف،  همراه با سایر مراکز استان ها به پخش زیارت اربعین از حرم حضرت معصومه (س) خواهد پرداخت.

همچنین 2 قسمت نمایش رادیویی با عنوان " یک لحظه غفلت " به تهیه کنندگی و کارگردانی مصطفی باقر آبادی، 2 قسمت سخنرانی مذهبی با عنوان" بر بال سخن"، برنامه شبانگاهی " شبهای نقره ای" از ساعت 21:30 الی 22:30 روزهای چهار شنبه و پنجشنبه  به مناسبت اربعین حسینی از صدای مرکز سمنان پخش خواهد شد.

سیمای مرکز سمنان هم در آستانه اربعین با اعزام گروهی در قالب " موکب رسانه ای فجر" و استقرار در یکی از صحن های حرم رضوی از 16 مهر ماه تا روز شهادت امام رضا(ع) هر روز در بخش هایی  به تهیه کنندگی عباس بشیری و اجرای حمید قرائیان  عشق و دلدادگی و ارادت عزاداران را علاوه بر سیمای مرکز سمنان از طریق شبکه شما و شبکه های استانی و سراسری به تصویر می کشد.

ویژه برنامه " در سوگ خورشید " هم به تهیه کنندگی کورش جلالی در روزهای چهار شنبه و پنجشنبه از ساعت 21 الی 22 به مناسبت اربعین حسینی  بصورت زنده پخش خواهد شد.

پخش 3 قسمت فیلم سینمایی، 3 قسمت مستند گزارشی، 3 قسمت سخنرانی مذهبی و زیرنویس هم دیگر برنامه های سیمای مرکز سمنان به مناسبت اربعین حسینی خواهد بود.

همچنین معاونت فضای مجازی صدا و سیمای مرکز سمنان هم چند مستند گزارشی مردمی، نماهنگ ویژه اربعین، کلیپ تصویری یک دقیقه ای اینستاگرامی، پادکست، مسابقه ، پوستر ، عکس نوشت و پویش تولید محتوای "مهر محرم" و پویش" به تو از دور سلام" را برای ایام اربعین حسینی در نظر گرفته است.