سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز سمنان به مناسبت 13 آبان - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز سمنان به مناسبت 13 آبان

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز سمنان به مناسبت 13 آبان

 

صدا و سیمای مرکز سمنان به مناسبت 13 آبان روز مبارزه با استکبار جهانی ویژه برنامه هایی را تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان، سیمای این مرکز با ویژه برنامه ای با عنوان" ایستاده ایم" بصورت زنده  از ساعت 8:30 تا 12 روز 13 آبان حضور گسترده مردم شهر سمنان را به تصویر خواهد کشید.

این برنامه که به تهیه کنندگی محمد علی یوسفیان به روی آنتن خواهد رفت با برقراری ارتباط تلفنی با گزارشگران اعزامی به شهر های مختلف پاسخ مردم استان سمنان را به یاوه گویی های استکبار منعکس می کند.

برنامه های پرسمان، یه صبح تازه، زیر یک سقف، کودک و... هم بخش هایی از برنامه خود را به این موضوع اختصاص می دهند.

صدای مرکز سمنان هم با ویژه برنامه زنده "  آبان سر بلند " به تهیه کنندگی فاطمه سلطان علیان از ساعت 9 تا 11 این روز با بخش های متنوعی چون پخش پیام های دانش آموزان موفق استان در خصوص استکبار ستیزی، پخش میان برنامه های مستند ویژه 13 آبان، کلام امام و رهبری در خصوص مبارزه با استکبار، سرودهای حماسی و ... از حضور گسترده مردم استان در یوم الله 13 آبان خواهد گفت.

معاونت خبر این مرکز در بخش خبری ساعت 20 سیما با دعوت از رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان به تبیین اهمیت حضور مردم در راهپیمایی یوم الله 13 آبان و برنامه های این روز در استان پرداخته  و با اعزام 3 اکیپ خبری در شهر سمنان و برقراری ارتباط با گزارشگران خبرگزاری صدا و سیما ی مرکز سمنان در سراسر استان حضور مردم جای جای استان را منعکس خواهد کرد.

همچنین معاونت فضای مجازی صدا و سیمای مرکز سمنان هم با تهیه چند نماهنگ، مستند گزارشی، کلیپ تصویری یک دقیقه ای اینستاگرامی، پادکست، اینفوگرافی، پویش مردمی، پوستر و عکس نوشت راهپیمایی 13 آبان را پوشش خواهد داد.