سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۹ آذر ۱۴۰۰

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز یزد در 22 بهمن 98 - صفحه محتوایی خبر

 

 

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز یزد در 22 بهمن 98

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز یزد در 22 بهمن 98

 

همزمان با فرارسیدن روز 22 بهمن و در راستای گرامیداشت چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، صدا و سیمای مرکز یزد با تولید و پخش برنامه های متنوع این مناسبت را گرامی می‌دارد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها،  " معاونت صدای مرکز یزد با برنامه " نسیم صبح " از ساعت 7:10 تا 8 صبح بطور ویژه به راهپیمایی 22 بهمن می پردازد، همچنین  رادیو یزد با ویژه برنامه "روز پیروزی" از ساعت 8:30 تا 11:30در استودیوی صدای مرکز یزد بطور زنده با تهیه کنندگی حمیدرضا امیری و اجرای : امید حسین مرشدی  و الهه دهقان پور با محوریت موضوعی برنامه که پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد با بخشهای مانند : ارتباط با خبرنگاران در مناطق مختلف استان , اطلاع رسانی پیام فرمانداران شهرستانها به مناسبت 22 بهمن , پخش سرودهای انقلابی و حماسی , پخش پیام ائمه جمعه برای دعوت از حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن . ارتباط با گزارشگران سطح شهر و انعکاس حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن , همچنین گروهی دیگر از همکاران صدا در سطح شهر به تهیه کنندگی : حمید طلایی , اجرای محمد میروکیلی و ناهید فرجی  و گزارش : محمد حسین آقایی و زهرا دهقانیزاده به بازتاب حضور پر شور مردم در مسیر های راهپیمایی 22 بهمن می پردازند .

معاونت سیمای مرکز یزد نیز با ویژه برنامه " شور همبستگی " در روز 22 بهمن به تهیه کنندگی : محمد رضا طایفی از ساعت 7:30 تا پایان مراسم راهپیمایی به روی آنتن شبکه تابان می رود . این برنامه با گروه های مختلف تصویری به انعکاس حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن از مسیرهای راهپیمایی از میدان آزادی .میدان شهید بهشتی . خیابان امام خمینی (ره ) . چهار راه شهداء . حسینیه امیرچخماق می پردازد.از بخشهای برنامه " شور همبستگی " می توان به : حضور کارشناس علوم سیاسی در برنامه , گروه سرود زنده , خواننده حماسی , وله های تصویری , سرودهای ویژه انقلابی , ارتباط با فرمانداران شهرستانها و گزارشگران سطح شهر اشاره کرد .

معاونت خبر مرکز یزد هم با 10 گروه خبری در نقاط مختلف شهر و بیش از 40 خبرنگار صدا و سیمای مرکز حضور پر شور مردم در راهپیمایی 22 بهمن را از شهر ها , روستاها و بخش ها به سمع و نظر مخاطبان رسانه ملی می رسانند .

معاونت فضای مجازی نیز جهت انعکاس حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن با تولید یک موشن گرافی

تولید ۳ عکس نوشت / تولید ۲ کلیپ /تولید یک نماهنگ تهییجی برای ترغیب حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن

بارگذاری تولیدات سایر معاونت ها در وب سایت مرکز/بارگذاری دعوت بزرگان سیاسی، مذهبی و ... برای حضور مردم در راهپیمایی و بازنشر اخبار راهپیمایی در فضای مجازی به انعکاس حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن می پردازد.