سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۴۰۰

پایان تصویر برداری سریال" اوخی منن "در مرکز زنجان - صفحه محتوایی خبر

 

 

پایان تصویر برداری سریال" اوخی منن "در مرکز زنجان

پایان تصویر برداری سریال

 

تصویر برداری سریال 13 قسمتی" اوخی منن "با من زمزمه کن به تهیه کنندگی حاتم معصومی و کارگردانی باقر پیران هم اکنون مراحل پایانی تصویربرداری را پشت سر می گذارد.

اوخی منن (با من زمزمه كن) موضوع سریالی است که در شبکه اشراق با مضمون طنز و با محوریت فرهنگ فولکور آذری به همراه موسیقی آشقی که آمیخته به فرهنگ بومی و سنتی است و با پرداخت به تمامی عقاید دینی از جمله انجام واجبات و ترک محرمات و پرداخت زکات و یقین به برکت افزا بودن آن، در حال تولید است.

این سریال ماجراهایی را از تقابل سنت و مدرنيته روايت مي كند که در آن اهالي یک روستا با چالش هاي به وجود آمده از مرحله گذر از سنت به توسعه و پيشرفت روبرو بوده و با آن دست به گريبان هستند.

ماجراي داستان از آنجا آغاز می شود که دو اداره شرکت گاز و بنیاد مسکن قصد دارند روستاي مورد نظر داستان را به عنوان روستاي نمونه انتخاب نمايند ولي تحقق اين موضوع مستلزم احراز برخي شرايط و ايجاد تغييرات اساسي درروستا از جمله ریشه کنی بیسوادی ، توجه به بهداشت محیط، بهره گرفتن از ابزارهای تکنولوژیکی در دامداری و کشاورزی  و... مي باشد .

اما این تغييرات مخالفین و موافقینی دارد که هر كدام دست به كارها و اقداماتي براي اثبات حقانيت خود مي زنند كه دست مايه داستان این سریال مي باشد .

این سریال در 13 قسمت 50 دقیقه ای تهیه شده و بازیگرانی چون : هاشم چاووشی، محمود محمدی، داوود خیری، فرزانه حسنلو، التفات داود بیگی، معراج کرمی، علی الوانی، امیر رجبی، مشهود ابراهیم خانی و... نقش افرینی می کنند.

برنامه ریز و دستیار اول کارگردان این سریال  محمد رحمانیان، بازیگردان رضا یاوری ، تصویر بردار علی رجبی ، طراح صحنه محمود محمدی،و مدیر تولید حسین مصطفوی است.

قرار است این سریال بعد از ماه مبارك رمضان از شبکه اشراق پخش شود .