سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۴۰۰

پخش تله فیلم " نبض نگاه " از شبکه شما - صفحه محتوایی خبر

 

 

پخش تله فیلم " نبض نگاه " از شبکه شما

پخش تله فیلم


 تله فیلم "نبض نگاه"   تولید سیمای  مرکز گلستان امروز 27 اردیبهشت ساعت 24:00 از شبکه شما پخش می شود.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، این تله فیلم به تهیه کنندگی داریوش منتظری و کارگردانی سید مجتبی اسدی پور داستان بیوه زنی به نام سیمین است که برای نجات فرزندش (نوید) که در حادثه تصادف ناخواسته به زندان افتاده مجبور می شود قتل دنیا زن دوم کمالی را به گردن بگیرد تا کمالی دیه 600 میلیونی نوید را بپردازد و او را آزاد کند و نوید بعد از آزادی با کمک نگین (دختر کمالی) به دنبال آزاد کردن مادرش می رود و ادامه داستان ...
تله فیلم نبض نگاه با حضور هنرمندان ملی و استانی قرار است در شبکه استانی و شبکه های سراسری به نمایش درآید. فاطمه گودرزی، حشمت آرمیده، رحمان مقدم، صادق یزدانی، پریا حیدری، عباس قاسمی، حمیدرضا زرگرانی و رقیه اسلانی و ... از جمله هنرمندانی هستند که در این تله فیلم ایفای نقش می کنند.
دیگر عوامل این برنامه نویسنده مختار عبدالهی بر اساس طرحی از داریوش منتظری، مدیر تصویربرداری محمود کاملی، صدابردار جعفر علیان، طراح صحنه و لباس سید حامد مبردی، طراح گریم زینب اکبر پور، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز حسین ابراهیمی دستگردی، منشی صحنه مهلا معصومی نژاد، جانشین تولید علی رستمانی و مدیر تدارکات سیامک اسفندیاری می باشند.