سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۶ آذر ۱۴۰۰

پخش مستقیم مراسم جمع خوانی قرآن کریم از حسینیه اعظم - صفحه محتوایی خبر

 

 

پخش مستقیم مراسم جمع خوانی قرآن کریم از حسینیه اعظم

پخش مستقیم مراسم جمع خوانی قرآن کریم از حسینیه اعظم

پخش مستقیم مراسم جمع خوانی قرآن کریم از حسینیه اعظم

نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه زنجان در جلسه هماهنگی  پخش زنده ی مراسم جمع خوانی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان امسال ، ضمن اشاره به تدابیر اتخاذ شده بمنظور برگزاری این مراسم معنوی تصریح کرد: ارگان ها و نهادهای فرهنگی با محوریت صداوسیما، باید خود را برای ایجاد فضایی پرنشاط وتوام با معنویت برای آحاد مردم آماده نمایند.

وی با بیان اینکه قرآن وعترت دو بال پرواز مومن هستند یادآور شد: پخش این مراسم از حسینیه اعظم زنجان این پیام را القاء می کند که ماعاشقان اهل بیت و پیروان قرآن هستیم.

آیت ا.. خاتمی حضور منظم و مستمر مردم در مساجد و اماکن مذهبی در ماه رمضان را ظرفیت مناسبی دانست و اضافه کرد: می توان از این فرصت ذی قیمت برای ترویج ارزش های اصیل وناب اسلامی ودینی بخوبی استفاده کرد.

امام جمعه زنجان جمع خوانی قرآن کریم را امری حائز اهمیت خواند واضافه کرد: با یک برنامه ریزی خوب ومنسجم می توان رتبه این استان را در ارزیابی شورای عالی قرآن ارتقاء بخشید.

مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان هم با تقدیر از حمایت های همه جانبه و ارزشمند نماینده معزز ولی فقیه در استان، برگزاری باشکوه حضور گسترده مردم مومن استان ، اقدامات ارزشمند هیأت امناء حسینیه اعظم وپوشش تصویری هنرمندانه جمع خوانی قرآن مجید در سه سال گذشته را موجب ارتقاء استان زنجان در ارزیابی شورای عالی قرآن به رتبه چهارم کشور اعلام کرد.

وی با اشاره به استقبال گسترده بینندگان شبکه اشراق از پخش زنده جمع خوانی قرآن گفت:

برابر تمهیدات صورت گرفته، پخش زنده این برنامه همانند سنوات گذشته در محل حسینیه اعظم از ساعت 18 تا19 خواهد بود و در روزهای سوم وچهارم ماه رمضان این برنامه ازآنتن شبکه سراسری (شما) پخش می شود.

مدیرکل صدا وسیما  از پخش ویژه برنامه هایی با محوریت قرآن وماه مبارک از صدا وسیمای مرکز زنجان خبر داد و گفت : در ماه مبارک رمضان امسال بیش از 400ساعت برنامه قرآنی و معارفی در صداوسیمای مرکز زنجان تولید ، تأمین وپخش می شود.