سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۴۰۰

پوشش شبکه های سراسری و استانی در دامغان بهبود یافت - صفحه محتوایی خبر

 

 

پوشش شبکه های سراسری و استانی در دامغان بهبود یافت

پوشش شبکه های سراسری و استانی در دامغان بهبود یافت

پوشش شبکه های سراسری و استانی در دامغان بهبود یافت

محمد منتظر حجت مدیر کل این مرکز از راه اندازی سامانه پخش دیجیتال در شهرستان دامغان خبر داد و گفت : با راه اندازی و بهره برداری از این سامانه در ایستگاه انبان کوه، مردم شریف شهر های دامغان، دیباج، کلاته رودبار، چشمه علی، آستانه، آهوان و همچنین روستاهای جنوب شهرستان دامغان نظیر حسن آباد، فرات، کوه زر و... می توانند 20 شبکه تلویزیونی و 20 شبکه رادیویی را روی کانال های 24 و 30 باند  UHF توسط گیرنده های دیجیتال ( ست تاپ باکس) با بهترین کیفیت دریافت نمایند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان وی افزود: شبکه های اول، دوم، سوم، چهارم، تهران، خبر، آموزش، قرآن، سلامت، مستند، شما، بازار، نسیم، نمایش، آی فیلم، پرس تی وی، افق، ورزش، پویا و شبکه استانی سمنان از  جمله شبکه های تلویزیونی قابل دریافت در این مناطق هستند.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز سمنان بیان داشت: تمامی شبکه های رادیویی سراسری و رادیو استانی هم به این روش قابل دریافت می باشند.

منتظر حجت یکی از اهداف مهم صدا و سیمای مرکز سمنان را افزایش پوشش شبکه های رادیویی و تلویزیونی سراسری و استانی در تمامی نقاط استان و گذر از آنالوگ به دیجیتال برشمرد و گفت: تلاش کردیم با نصب و راه اندازی سیستم های دیجیتال، مردم شریف استان بتوانند بهترین صدا و تصویر برنامه های رادیویی و تلویزیونی را دریافت نمایند و در صدد هستیم  تا با یاری خداوند متعال و همکاری و همیاری مسئولان استانی و شهرستانی تمام نقاط استان سمنان زیر پوشش سامانه دیجیتال قرار گیرد.