سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

کرمان به استقبال یک ماه دوست داشتنی می رود - صفحه محتوایی خبر

 

 

کرمان به استقبال یک ماه دوست داشتنی می رود

تله فیلم90  دقیقه ای "یک ماه دوست داشتنی" به نویسندگی و کارگردانی امین شجاعی و تهیه کنندگی محمد مهدی ملک قاسمی برای پخش در ایام شعبانیه و ولادت امام حسین (ع) در سیمای مرکز کرمان تولید شده و هم اکنون در حال تدوین می باشد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کرمان، این فیلم روایتی است از زندگی مشهدی محمد باقر و همسرش بی بی بتول که در سفری به شهر کرمان اتفاقی به مسجدی می روند که در آن جشن میلاد امام حسین (ع) برگزار می شود و پس از قرعه کشی در این مراسم نام محمد باقر برای سفر کربلا در می آید. او در بازگشت به روستا این ماجرا را با اضافاتی برای مردم روستا می گوید و مشکلات بسیاری به وجود می آورد.........

دیگر عوامل این تله فیلم عبارتند از :

مشاور فیلمنامه: هادی مقدم دوست، دستیار کارگردان : مهدی حشمتی، دستیار تهیه : شایان سعید ، مدیر تولید: مصطفی پاکزاد، تصویربردار: امید میرزایی، نورپرداز: محمد بختیاری، صدابردار: جمال دهقان، عکاس: رضا ملک قاسمی، تدوین: امین شجاعی، آهنگساز: اکبر ابراهیمی، طراح صحنه: محمد قادری، بازیگران: یدا... شادمانی، فاطمه درویش نژاد، علی کهن، بهزاد تاج الدینی، علی نفیسی، محمد گلستانی، محمد فوقانی، وحید سلطانی، آرمین قطبی.

alt

alt