سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۹ آذر ۱۴۰۰

گرامیداشت هفته بسیج در ویژه برنامه های صدا و سیمای استان - صفحه محتوایی خبر

 

 

گرامیداشت هفته بسیج در ویژه برنامه های صدا و سیمای استان

گرامیداشت هفته بسیج در ویژه برنامه های صدا و سیمای استان

 

همزمان با هفته بسیج ویژه برنامه های متنوعی در صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری تولید و پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری: «مدرسه عشق» برنامه ای از تولیدات سیمای جهان بین است که با رویکرد آشنایی با کارکردهای مختلف بسیج در محورهای فرهنگی، اجتماعی، معارفی، سیاسی و سازندگی در طول این هفته پخش می شود.

همچنین در این برنامه در بخش های متنوعی از جمله کارشناسی، کلام رهبری، گزارش، نماهنگ، معرفی فعالیت های اقشار مختلف بسیج و تصاویر گرافیکی؛ بینندگان با دستاوردهای بسیج این شجره طیبه انقلاب اسلامی آشنا می شوند.

«مدرسه عشق» به تهیه کنندگی داریوش نیک بخت و اجرای ابوالفضل هادی پور در هفته بسیج از ساعت19:20 به مدت30 دقیقه به روی آنتن می رود.

توجه ویژه به این مناسبت در برنامه های روتین تلویزیونی از جمله «شب های بام ایران» «زیر یک سقف» و «روز سپاه»، همچنین پخش زیرنویس، نماهنگ، کلام رهبری و پخش مستند و تله فیلم های تأمینی از دیگر اقدامات و برنامه های سیمای جهان بین در این هفته است.

در برنامه های روزانه رادیویی مرکز نیز در این هفته، به موضوع بسیج پرداخته می شود.

در برنامه های «صبح و زندگی» با محوریت معرفی برنامه های هفته بسیج در هر روز، «پیک روز» در قالب ارتباط با فرماندهان نواحی مقاومت بسیج در شهرستان های9گانه استان، «زندگی جاریست» با رویکرد بسیج بانوان، «مدرسه عشق» ویژه معرفی فعالیت های مخترعین، نخبگان، کارآفرینان، طلاب، ورزشکاران، اساتید، دانش آموزان بسیجی و اردوهای جهادی در مناطق مختلف استان، «جاده جوانی» با موضوع بسیج و جوانان، «موج زنده رود» در قالب پرداختن به عنوان روز و انعکاس فعالیت های بسیج و «آوای روستا» با محوریت بسیج سازندگی و اقداماتی در خصوص آبادانی روستاها؛ به تبیین جایگاه و اهمیت بسیج و انعکاس خدمات و دستاوردهای این نهاد بزرگ مردمی پرداخته می شود.

از اقدامات معاونت خبر مرکز هم می توان به تولید دو مستند خبری با عناوین «بسیج و اقتصاد مقاومتی» و «قاب عکسی از سال های افتخار»، تولید چهار گزارش موضوعی با محوریت فعالیت های بسیج در عرصه سازندگی استان و حضور در عرصه های مختلف عمران و آبادانی، پوشش تمامی رویدادهای خبری متناسب با هفته بسیج در سطح مرکز استان و شهرستان های9 گانه با همکاری خبرنگاران آزاد و اختصاص بخش های ویژه به پخش اخبار هفته بسیج و اطلاع رسانی کامل از  برنامه های این هفته اشاره کرد.

تولید موشن گرافیک، پادکست، پوستر و عکس نوشت، ویدئو، بازتولید ویدئو، معرفی برنامه های صدا و سیما فضای مجازی، فراخوان مردمی، تنظیم کنداکتور ویژه برای تلویزیون اینترنتی، معرفی برنامه های مرکز در فضای مجازی و بارگذاری محتوا در اپلیکیشن جهان بین همراه، وب سایت، صفحات اجتماعی و پیام رسان ها از جمله اقدامات در نظر گرفته شده معاونت فضای مجازی همزمان با روزهای هفته بسیج است.