سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

یک خواب کوچولو و مرد خاک مهمان آخر هفته شما - صفحه محتوایی خبر

 

 

یک خواب کوچولو و مرد خاک مهمان آخر هفته شما

فیلم های تلویزیونی یک خواب کوچولو و مرد خاک تولید مراکز گلستان و چهار محال و بختیاری به ترتیب روزهای پنج شنبه  و جمعه از شبکه شما روی آنتن می رود.

تله فیلم یک خواب کوچولو به تهیه کنندگی و کارگردانی حسین عامری به سفارش صدا و سیمای مرکز گلستان تهیه و تولید شده و پنج شنبه دوم آذر ماه ساعت 23 از شبکه شما پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، در این تله فیلم سعی شده از تجهیزات به روز و تکنیک های متعدد تصویربرداری استفاده شود و به خصوص کادربندی های بسیار زیبا در فضاهای طبیعی استان جذابیت هایی منحصر به فردی برای مخاطب در نظر گرفته شده است.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: مردی که مداح اهل بیت است به تازگی ازدواج کرده و بر اثر سانحه ی تصادف همسرش رو از دست می دهد به همین علت از خواندن برای امام حسین (ع) دست می کشد در مسیر داستان با افراد مختلفی آشنا می شود که باعث متحول شدن زندگی او می شوند .

ارسطو خوش رزم، علیرضا پورمحمد، ویدا جوان، سیاووش ناظم و ... از جمله بازیگرانی هستند که در این تله فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

همچنین تله فيلم "مرد خاك" به تهيه كنندگی مصطفي علمي فرد و محمدرضا شريفي و كارگردانی شاهين باباپور در مركز چهارمحال و بختياري تولید شده و مخاطبان می توانند این فیلم تلویزیونی را جمعه سوم آذر ماه  ساعت 13 از شبکه شما تماشا کنند.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها اين تله ‌فيلم با نگاه به موضوع محرم، داستان زندگي پيرمردي را روايت مي‌كند كه بر اثر انفجار در كربلا، پسر و عروسش را از دست داده و تنها بازمانده خانواده كه دختر بچه‌اي 6 ساله است در اين اتفاق دچار فراموشي و شوك عصبي مي‌شود.

تله‌ فيلم مرد خاك حول محور اعتقادات پيرمرد و ارتباط با خدا و امام حسين(ع) مي‌چرخد و براثر اتفاقاتي كه براي خانواده‌اش به وجود مي‌آيد او را با اعتقادات ديني‌اش دچار كشمكش مي‌كند.

حسين توشه، كاظم هژيرآزاد، ‌حسين خاني‌بيگ، زويا امامي، شهرام ابراهيمي، سعادت‌الله همت‌زاده، يعقوب غفاري،‌ نازنين دل رابد، مهدي حسام‌ذاكري و محمد برسوزيان از جمله بازیگران این فیلم تلویزیونی هستند.

 برخي از عوامل تله‌ فيلم عبارتند از:

تصويربردار: رضا دانشور‌/‌ صدابردار: هادي معنوي‌پور‌/‌ تدوين مهدي مهرنيا/ دستيار تدوين: آرمين مهدوي‌/‌ نويسنده: محمدرضا شريفي‌/‌ مدير توليد: فاطمه حيدري‌/‌ عكاس: ايوب خداورديان‌/‌ طراح گريم: نويد شيرازي‌/‌ طراح صحنه و لباس: اميرحسين غلامي‌/‌ منشي صحنه: مهتاب شهرابي‌/‌ دستيار اول كارگردان: مجيد رضاييان‌/‌ موسيقي: حسين فاضل‌/‌ مدير تداركات: علي رحمتي. 

alt

alt