سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۴۰۰

" یوسف و یعقوب " شبکه اترک اثر منتخب ماه - صفحه محتوایی خبر

 

 

" یوسف و یعقوب " شبکه اترک اثر منتخب ماه

قطعه موسیقی " یوسف و یعقوب " که در واحد شعر و موسیقی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی تولید شده و مورد تشویق نیز قرار گرفته است به عنوان اثر منتخب تیرماه مرکز موسیقی و سرود رسانه ملی معرفی شد .

محسن زاهد احمدی مدیر روابط عمومی این مرکز در این باره گفت : این قطعه موسیقی در ساختار محلی و با موضوعی عاشقانه به مدت 5 دقیقه و 20 ثانیه تولید شده و به دلیل توجه و استفاده از ظرفیت های موسیقی بومی منطقه و اجرای متبحرانه ساز و آواز استاد عیسی قلیپور، عنوان اثر منتخب تیرماه 1393 را به خود اختصاص داده است .

زاهد احمدی اضافه کرد: " یوسف و یعقوب " به آهنگسازی و تنظیم و اجرای عیسی قلی پور و بر اساس شعری از شاعر بزرگ مختوم قلی تولید شده است .

مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی خاطر نشان کرد: این قطعه موسیقی پیش از انتخاب به عنوان اثر منتخب تیرماه مرکز موسیقی و سرود صدا و سیما به دلایل ذکر شده و همچنین جذابیت رسانه ای مورد تشویق اعضاء شورای موسیقی استان های مرکز موسیقی و سرود سازمان قرار گرفته بود .

گفتنی است قطعه موسیقی " یوسف و یعقوب " علاوه بر تصویب و تشویق و برگزیده شدن ، مجوز پخش از شبکه های سراسری صدا و سیما را نیز دریافت کرده است .

alt