سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

13 ایستگاه تلویزیونی در شهرستان شیروان به بهره برداری رسید - صفحه محتوایی خبر

 

 

13 ایستگاه تلویزیونی در شهرستان شیروان به بهره برداری رسید

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی؛ این ایستگاه ها شامل ساخت، نصب و تجهیز تلویزیون های دیجیتال ایستگاه های شیروان و سادات؛ احداث ایستگاه های 4 برنامه ای سکه، شناقی سفلی، یاسر آباد، مرغزار، تبریان و چورچوری و نصب مبدل های 4 برنامه ای چوکانلو، ملوانلو، قپز، برزلی و قلهک است .

بنا بر این گزارش؛ در مجموع برای بهره برداری از این ایستگاه های تلویزیونی یک میلیارد و هشتاد میلیون تومان از محل اعتبارات سفر رهبری و تملک دارایی ها هزینه شده است و حدود 110 هزار نفر نیز در شهرستان شیروان از مزایای افتتاح این طرح ها بهره مند شده اند .

احمد مهدوی مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان در مراسم بهره برداری از این طرح ها گفت: با بهره برداری از سیزده طرح جدید، هم اکنون 83 درصد مردم شهرستان شیروان از پوشش دیجیتال بهره مند هستند و تا پایان سال این رقم به 90 درصد خواهد رسید.

وی افزود: از این پس به صورت متناوب تبدیل فرستنده های آنالوگ به دیجیتال را در این شهرستان در دستور کار خواهیم داشت.

صفایی فرماندار شهرستان شیروان نیز در این مراسم ضمن تقدیر و قدردانی از زحمات مدیرکل و معاونان و مدیران شبکه اترک در راه اندازی طرح های جدید تلویزیونی در شهرستان شیروان به مناسبت سوم خرداد سالروز فتح شکوهمند خرمشهر؛ تلاش های صدا و سیمای استان را در انعکاس توانمندی های این شهرستان قابل تقدیر دانست .

وی عملکرد رسانه ملی به عنوان پل ارتباطی در انتقال دو جانبه نظرات مردمی و دیدگاه های مسئولان را بسیار مفید ارزیابی و ابراز امیدواری کرد: مردم استان و شهرستان شیروان بتوانند از برنامه های مفید و اثر بخش صدا و سیمای خراسان شمالی که در راستای رفاه حال شهروندان تولید و پخش می شود، کمال استفاده را ببرند.

alt

alt