رونق تولید ملی | شنبه، ۲۹ تیر ۱۳۹۸

تقويت برنامه های شبکه اترک امری ضروریست - صفحه محتوایی خبر

 

 

مشاهده خبر

تقويت برنامه های شبکه اترک امری ضروریست

تقويت برنامه های شبکه اترک امری ضروریست

 

نماينده ولي فقيه در خراسان شمالي در ديدار مديرکل، معاونان و مديران شبکه اترک ، تقويت برنامه سازی در صداوسیما را امری ضروری دانست.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز خراسان شمالی، حجت‏ الاسلام یعقوبی نماينده ولي فقيه در خراسان شمالي در ديدار مديرکل، معاونان و مديران شبکه اترک، صداوسیما را پیشانی نظام اسلامی برای مقابل با هجمه هاي رسانه اي دشمنان دانست وگفت: در شرايطي که شبکه هاي متعددي براي حمله به ارزش هاي انقلابي و اسلامي راه اندازي شده، تقويت صداوسيما امری ضروري است.

وی افزود: درحالی که دشمنان نظام اسلامی رسانه ها را برای انحراف اندیشه های انقلاب در نظر گرفته اند صداوسیما نقش بسزای در پرورش اندیشه های انقلابی می تواند ایفا کند.

حمید قربانی جم مدیرکل صداوسیمای مرکز خراسان شمالی هم در این نشست با بیان اینکه همه تلاش برنامه سازان شبکه اترک برای انعکاس توانمندی های استان ، خدمات مسئولان و مطالبات مردم است گفت : 50 قسمت مستند در 12 ماه گذشته شامل چهل سالگی انقلاب و معرفی چهره های انقلابی ، گردشگری استان ، آسیب های اجتماعی ، پیرغلامان حسینی ، شهدای مدافع حرم ، فرش و .... تولید شده و در حال تولید است.