حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۳ اسفند ۱۳۹۷

رئيس رسانه ملي در آيين افتتاح راديو زيارت و 271 پروژه فني صداوسيماي مركز خراسان رضوي خبر داد: - صفحه محتوایی خبر

 

 

مشاهده خبر

رئيس رسانه ملي در آيين افتتاح راديو زيارت و 271 پروژه فني صداوسيماي مركز خراسان رضوي خبر داد:

ايجاد راديو و تلويزيون‌هاي بين‌المللي براي نشر فرهنگ رضوي

رئيس رسانه ملي در آيين افتتاح راديو زيارت و 271 پروژه فني صداوسيماي مركز خراسان رضوي خبر داد:

رئيس رسانه ملي در آيين افتتاح راديو زيارت و 271 پروژه فني صداوسيماي مركز خراسان رضوي از ايجاد راديو و تلويزيون‌هاي منطقه‌اي و بين‌المللي با همكاري آستان قدس براي نشر فرهنگ رضوي خبر داد.

به گزارش روابط عمومي معاونت امور استان ها، دكتر علي عسكري در اين مراسم با تأكيد بر اهميت زيارت گفت: زيارت، امر مهم و ابعادمند معنوي و اجتماعي است كه فوايد فراواني دارد و انسان را به كانون خوبي‌ها، دلبسته و هدايت مي‌كند. 

 رئيس رسانه ملي با بيان اينكه زيارت، معنويت، اخلاق و رفتار انسان‌ها را ارتقاء مي‌بخشد، خاطرنشان كرد: زيارت در زندگي اجتماعي افراد جامعه فوق‌العاده ابعادمند و مهم است و آسايش اجتماعي را پديد مي‌آورد و اميدواريم راديو، فرهنگ زيارت را گسترش دهد و باعث رجوع مردم به اماكن مقدس كشور شود.

 دكتر علي عسكري با اشاره به اينكه مركز ثقل راديو زيارت، حرم مطهر رضوي است و در آينده ساير مراكز مذهبي كشور مانند قم و شيراز نيز به آن افزوده خواهند شد، تصريح كرد: ساليانه حدود 27 ميليون نفر زائر داخلي  داريم و 2 ميليون نفر هم زائر خارجي براي زيارت امام هشتم وارد مشهد مقدس مي‌شوند و اميدواريم كه راديو زيارت در ايجاد آرامش، تمدن‌سازي و افزايش ظرفيت‌هاي اجتماعي، تحولات اقتصادي و اجتماعي موفق عمل كند.

 رئيس رسانه ملي با تأكيد بر اينكه مباحث مربوط به فناوري رسانه در دنيا فوق‌العاده مهم است و اگر نتوانيم تحولات فني را در كشور و رسانه ملي رقم بزنيم دچار عقب ماندگي و انزوا مي‌شويم، اظهار داشت: همكاران ما در معاونت توسعه و فناوري رسانه، در تراز جهاني حركت مي‌كنند و مطابق با پيشرفته‌ترين تحولات دنيا پيش مي‌روند و آن را در رسانه ملي اجرا مي‌كنند.

 دكتر علي عسكري در بخش ديگري از سخنانش با بيان اينكه امروز كشور به بركت اسلام و جمهوري اسلامي در آرامش است اما دشمنان اين آرامش را برنمي‌تابند، گفت: در طول سال‌هاي گذشته مثلث شوم آمريكا، صهيونيسم و آل سعود با خلق داعش قصد داشتند اين آرامش را بر هم بزنند اما با هدايت‌هاي داهيانه رهبر معظم انقلاب و همچنين دلاوري‌هاي سردار سليماني و مدافعان حرم، شكست خوردند و امروز جمهوري اسلامي ايران پرقدرت‌تر از گذشته نمايان شده و قدرت جمهوري اسلامي ايران تا مديترانه گسترش يافته است و دشمنان ما از اين قدرت بشدت نگرانند.

 رئيس رسانه ملي با بيان اينكه آمريكا از همان ابتدا به فكر براندازي در ايران بود و هر رئيس‌جمهوري كه در اين كشور در رأس كار مي‌آمد دكترين آمريكا را با بيان و سياست جديد عليه جمهوري اسلامي ايران پيگيري كرده است، گفت: امروز آمريكا، رژيم صهيونيستي و آل‌سعود در كنار هم مي خواهند به ملت ايران ضربه بزنند اما بدانند نقشه هايشاان به لطف خدا و همت مردم و مسئولان نقشه برآب خواهد شد.

 دكتر علي عسكري به سخنراني اخير دكتر روحاني در سوئيس مبني براينكه اصلا معني ندارد كه نفت ايران صادر نشود و آن وقت نفت منطقه صادر شود اشاره كرد و گفت: دشمنان فتنه اقتصادي را در كشور رقم زدند اما با تلاش‌هاي دولت و همت مردم  از اين فتنه‌ها سربلند بيرون خواهيم آمد و شكوفاتر از قبل حركت مي كنيم.

 رئيس رسانه ملي با تأكيد بر اينكه همه انقلابيون و وفاداران به انقلاب اسلامي بايد به هوش باشند چرا كه هدف دشمن تضعيف و ناامن كردن كشور است  گفت: ملت ايران هوشيارتر از اين است كه اجازه دهد اين خبيث‌ها، كاري از پيش ببرند و  بساط آرامش و امنيت در پناه اسلام و امام رضا(ع) و ولايت فقيه تداوم پيدا كرده و توطئه‌هاي آمريكا و صهيونيسم نيز منكوب مي‌شود و ملت و دولت ايران بر همه اين مشكلات غلبه خواهند كرد.