رونق تولید ملی | شنبه، ۴ خرداد ۱۳۹۸

ویژه برنامه هاي صدا و سيماي مركز اصفهان در عيد سعيد فطر - صفحه محتوایی خبر

 

 

مشاهده خبر

ویژه برنامه هاي صدا و سيماي مركز اصفهان در عيد سعيد فطر

ویژه برنامه هاي صدا و سيماي مركز اصفهان در عيد سعيد فطر

 

ویژه برنامه های مختلفی به مناسبت عید سعید فطر در معاونت های سيما ، صدا ، خبر و فضای مجازی صداوسیمای مرکز اصفهان براي مخاطبان تولید و پخش می شود.

به گزارش روابط عمومي صداوسیمای مرکز اصفهان، شبكه استاني سیمای این مرکز پخش خطبه ها و نماز عيد فطر از مصلي حضرت امام خميني (ره) ، تولید ویژه برنامه "یک شهر ضیافت" و پخش گلریزان های این برنامه به مدت 120 دقیقه به همراه آیتم های شاد و جذاب متناسب با جشن روز عید فطر و تجلیل از خیران و نیکوکارانی که نسبت به آزادی زندانیان در طول برنامه یک شهرضیافت ماه رمضان اقدام کرده اند ، برنامه ویژه "گلچین زنده رود" به مدت 60 دقیقه و پخش برنامه "اصفهان امروز" را به مدت 10 دقیقه برای مخاطبان تدارک دیده است.

همچنين صداي استاني اين مركز با تولید ويژه برنامه هاي "عید بندگی" به مدت 90 دقیقه به صورت زنده با هدف اطلاع رسانی و ارشادی تربیتی همراه با بخش کارشناس و بیان احکام فطره و نمازعید فطر و بخش گزارش با شرکت کنندگان در نماز عید ساعت 7:10 ، "جمعه های فیروزه ای" به مدت 90 دقیقه ساعت 18:30 و "دعوتنامه" به مدت 90 دقیقه با هدف ارشادی تربیتی و موضوع اخلاقی اجتماعی با بخش هایی همچون مسابقه ، نمایش ، معرفی مساجد ، گزارش و کارشناس به حال و هوای عید فطر و جشن عید می پردازد.

پخش خطبه های نماز عید فطر و سخنرانی های ویژه به مدت 55 دقیقه از دیگر برنامه های صدای مرکز اصفهان در روز عید فطر می باشد.

معاونت خبر مرکز اصفهان نیز با توجه به نزدیکی عید سعید فطر و پایان ماه مبارک رمضان تولید و پخش بیش از 30 دقیقه برنامه خبری با رویکرد گستره ملی و استانی را در دستور کار خود قرار داده است . تهیه و تولید گزارشهای تولیدی خبری با موضوع آثار و برکات یک ماه روزه داری و بهره مندی از این ماه ، گزارش وداع با رمضان همچنین تهیه مصاحبه و گزارش در مورد آغاز فعالیت تیم های ستاد استهلال ماه شوال در استان ، مصاحبه با آیت الله طباطبایی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهلن در زمینه میزان زکات فطره و کفاره روزه و همچنین برنامه ریزی برای پوشش مراسم نماز عید سعید فطر در اصفهان و دیگر شهرستانهای استان از جمله برنامه های این معاونت است.

معاونت فضای مجازی صدا و سیمای مرکز اصفهان هم با تهیه پوستر ، موسیقی و نماهنگ ویژه عید فطر و نشر برنامه های پخش شده رادیو ، تلویزیون و خبر به این مناسبت عید فطر در سایت و فضای مجازی از اقدامات حوزه فضای مجازی این مرکز می باشد.