سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

سریال مرد هزار چهره - صفحه محتوای سیما

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

سریال مرد هزار چهره

سریال مرد هزار چهره


Loading the player...

بازیگران : سیامک انصاری،روشنک عجمیان، محمد جواد عزتی، بهاره رهنما،سروش صحت ، شقایق دهقان،سعید پیر دوست،ساعد هدایتی و …. نام برد.

کارگردان : مهران مدیری

سرپرست نویسندگان : پیمان قاسم خانی

تهیه کنندگان : مجید و حمید آقا گلیان

مرد هزار چهره نام مجموعه‌ای کمدی است که هر شب از شبکه زاگرس  پخش می شود، «مرد هزار چهره» عنوانی است که در این داستان به مسعود شصت چی نقش اول فیلم به بازیگری مهران مدیری اطلاق می‌شود. کارگردان این سریال مهران مدیری است و پیمان قاسم خانی سرپرست گروه نویسندگان. مجید و حمید آقاگلیان تهیه کنندهٔ سریال «مرد هزار چهره» هستند. این سریال تلویزیونی که  طی  ۱۳ قسمت از سیمای استانی زاگرس پخش می گردد . این مجموعه روایتگر داستانی اجتماعی است و موقعیت‌های مختلفی را به تصویر می‌کشد که ممکن است برای هر شخصی اتفاق بیفتد تا به جای دیگری اشتباه گرفته شود.

نکتهٔ مهم دربارهٔ مرد هزارچهره تعدد لوکیشن، استفاده از حیوانات سینمایی به ( مربیگری امیر رهبری) تفاوت‌های فراوان کار با آثار قبلی مهران مدیری است .

داستان این سریال حول اتفاقاتی راجع به مسعود شصت چی (مهران مدیری) ، کارمند ساده اداره ثبت احوال می باشد که  بطور نا خودآگاه در جایگاه برخی از مشاغل قرار می گیرد و اموری که به او محول می شود را به نحو احسن انجام می دهد!.

بعد از موفقیت هایی که در پخش این سریال بوجود آمد ،مهران مدیری کارگردان این مجموعه به فکر ساختن سری دوم این  مجموعه ،مرد دو هزار چهره افتاد که ادامه سریال مرد هزارچهره و در واقع ادامه چهره عوض کردن های مسعود شصت چی بود. از جمله نکات جالب این سریال تنوع لوکیشن ها و همچنین بازیگران متعدد می باشد که همه آن ها در همه قسمت ها ایفای نقش نمی کنند و تنها در چند قسمت بازی می کنند نمونه‌اش پژمان بازغی است که در نقش یک افسر پلیس و در سه قسمت بازی می‌‌کند یا علیرضا خمسه که تصور می‌‌ شود با آن پالتوی بلند مشکی چرمی‌اش، در نقش یک کارآگاه در سه قسمت ایفای نقش کند.که در نوع خود بی سابقه و تحسین برانگیز بوده.

سال تولید: زمستان 95