جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

«آفتاب بعد از باران» در شبکه باران - صفحه محتوایی خبر

 

 

«آفتاب بعد از باران» در شبکه باران

«آفتاب بعد از باران» در شبکه باران

تله فیلم «آفتاب بعد از باران» به تهیه‌کنندگی، نویسندگی و کارگردانی کامبیز کاشفی در صدا و سیمای مرکز گیلان تهیه و تولید شده است.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور مجلس و استان ها، نگارش فیلمنامه «آفتاب بعد از باران» از اردیبهشت تا مرداد ماه سال جاری به طول انجامید و پس از ۲۵ روز تلاش برای پیش تولید، کار فیلمبرداری آغاز و همزمان نیز تدوین انجام شد و در حال حاضر این کار آماده پخش است.

اين فيلم تلویزیونی داستان سرمدی خلافکار سابق است که چند روز مانده به زایمان همسرش به جرم سرقت دستگیر می شود، همه ی شواهد علیه اوست ، فیلم مداربسته از حضورسرمدی در سرقت حکایت می کند اما مدتی که او در بازداشت است باز هم سرقت هایی انجام می شود وسرمدی درتمام این سرقت ها حضور دارد !

تلاش در جهت ایجاد فضایی مفرح و طنز و همچنین استفاده از ظرفیت‌های طبیعی و جغرافیایی استان گیلان از جمله اهدافی بوده است که دست اندرکاران این فیلم در تولید به آن توجه داشته اند.

علاوه بر خود کاشفی، وحید محبوب بشری، فرج گل سفیدی، عارفه صفرزاده، فهیمه مومنی، کریم قربانی، فروتن زراعتی، جواد ایلی، سینا هرمزی، محمد علی فرمند، فریده دریامج، زینب شعبانی، منوچهر حقیقی، سیروس قلی‌پور، حامد پیراسته، مهدی سهیلی، فریما نماینده، منیژه اشکی و… از جمله بازیگران این فیلم تلویزیونی هستند.

سایر عوامل عبارتند از:

مدیر تولید: کامران کاشفی/ جانشین تولید: مهرزاد فکری، منشی صحنه: لادن رحمتی/ مدیران تصویربرداری: رضا قوام‌پور، پیمان عباس‌زاده / صدابردار: ارسلان کیان ارثی/ طراح گریم: علی اژدری/ مجریان: اهورا قاسمی، فریبا اکبرزاده/ طراح صحنه و لباس: کیان کاشفی/ مجری طرح: محسن جسور.