جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

«تنهای تنهای تنها» از امروز بر پرده سینما - صفحه محتوایی خبر

 

 

«تنهای تنهای تنها» از امروز بر پرده سینما

فیلم تحسین شده «تنهای تنهای تنها» از امروز در گروه سینمایی استقلال جایگزین فیلم «به خاطر پونه» به کارگردانی هاتف علیمردانی می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، «تنهای تنهای تنها» به نویسندگی و کارگردانی احسان عبدی پور و محصول صدا و سیمای مرکز بوشهر از امروز 26 آبان ماه درسینماهای استقلال،آزادی، ماندانا، فلسطین، مرکزی و شاهد و پردیس های ملت، زندگی، سمرقند و اریکه ایرانیان استان تهران و در شهرستان ها در سینما بهمن بوشهر به اکران عمومی در آمده است.

"تنهای تنهای تنها" پیش از این موفق شده بود جوایز فراوانی از جمله بهترین فیلم، بهترین بازیگر، بهترین کارگردانی و بهترین تهیه کنندگی را از بیست و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان به دست آورد، با ساختاری جذاب، گرم و تماشایی روایتی دلپذیر از دوستی یک نوجوان بوشهری و یک نوجوان روسی ارائه می کند. دوستی پاک و صادقانه رنجرو و اولگ به قدری در مقاطع مختلف دستخوش مذاکرات هسته ای اجلاس 1+5 قرار می گیرد که پسرک بوشهری بالاخره تصمیم می گیرد دست به کار بزرگ و عجیبی بزند.

بسیاری بر این باورند این فیلم  با وجود بهره نبردن از چهره هایی مشهور می تواند پدیده و غافلگیری اکران امسال باشد و به فروش خوبی در گیشه دست پیدا کند. توفیقی که خیلی از فیلم ها با صرف بودجه های میلیاردی به ندرت به آن نائل می شوند.

میثم فرهومند، آرمن هوانسیان، آنا پانوسیان، عباس باک و تیگران الکسانیان بازیگران «تنهای تنهای تنها» هستند.  

alt

alt