جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

«حماسه بصیرت» در شبکه آفتاب - صفحه محتوایی خبر

 

 

«حماسه بصیرت» در شبکه آفتاب

«حماسه بصیرت» در شبکه آفتاب


 در سالروز حماسه غرور آفرین نهم دی ماه 88، روز بصیرت و میثاق با ولایت شبکه آفتاب ویژه برنامه «حماسه بصیرت»را بصورت زنده و مستقیم تهیه و پخش می کند.
 به گزارش روابط عمومی صداو سیمای استان مرکزی در ویژه برنامه ترکیبی «حماسه بصیرت» که با رویکرد زنده نگه داشتن اهداف انقلاب و پاسداری از ارزش های انقلاب با هدف آگاهی بخشی نسل کنونی از جریانات و فتنه های پیش رو تهیه شده است، در بخش کارشناس سیاسی ابعاد مختلف حماسه 9دی و علل وچگونگی خلق این حماسه ملّی تبیین و واکاوی می شود.
 این برنامه ضمن گرامیداشت حضور پرشور و شعور مردم ولایتمدار ایران اسلامی در حماسه 9 دی 88، با انعکاس بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی پیرامون این حماسه بزرگ و بخش های مختلفی از جمله ارتباط با سطح شهر (تجمع مردم در مصلی) و مباحث کارشناسی به بررسی حماسه نهم دی می پردازد
 همچنین در بخش گزارش، نقطه نظرات مردم در خصوص این حماسه منعکس می گردد و شامل بخش های دیگر موسیقی های حماسی، تلفن ها و پیامک های مردمی و ... می باشد.
 این برنامه به تهیه کنندگی سپیده نوری روز شنبه 9 دی ماه از ساعت 10 صبح به مدت 120دقیقه با اجرای علیرضا رافعی  از صدای شبکه آفتاب  همراه شنوندگان می باشد.
 گفتنی است که سیمای شبکه آفتاب نیز ویژه برنامه ترکیبی «حماسه بصیرت»  به تهیه کنندگی آقای حامد شیدایی و اجرای آقای امید کریمی و خانم هانیه ربیعی در تایخ هشتم و نهم دی ماه از ساعت 20:30 ،  با رویکرد زنده نگه داشتن اهداف انقلاب و پاسداری از ارزشهای انقلاب با هدف آگاهی بخشی نسل کنونی از جریانات و فتنه های پیش رو را تقدیم مخاطبان خواهد نمود.
این برنامه ، با آیتم های کلام رهبری، گزارش مردمی، دل نوشته ها وخاطره ها، نماهنگ و ... به صورت ضبطی در روز 9 دی از سیمای شبکه آفتاب  پخش خواهد شد در ضمن این برنامه در روز جمعه 8 دی ماه نیز از ساعت 10 صبح به مدّت 50 دقیقه تقدیم بینندگان خواهد شد.
خبرگزاری صداوسیمای استان مرکزی نیز به مناسبت  9 دی با تهیه چندین عنوان گزارش خبری؛ معرفی کتاب، گزارش از شخصیت های استانی ، نخبگان و عناصر تاثیرگذار استان ، پوشش خبری ویژه  برنامه های شهرستان ها با محور حماسه نهم دی ، گزارش کارکردها، پیامدها و آثار حماسه 9 دی   در محیط داخلی و خارجی، پوشش کامل جلسات هماهنگی 9 دی در استان  و شهرستان های استان مرکزی ، بررسی ابعاد مختلف حماسه 9 دی با حضور صاحب نظران  وکارشناسان در 2 برنامه گفتگوی ویژه را در برنامه های خود انجام خواهد داد.
 معاونت فضای مجازی هم با برنامه های ذیل حماسه 9 دی را پوشش می دهد.
فراخوان ارسال تولیدات مردمی( عکس ،صوت و فیلم )در قالب یک بنر تعاملی که در شبکه های اجتماعی مرکز و رادیو نما منتشرخواهد شد - تولید ۱موشن گرافی مرتبط  - تولید ۱۰اینفوگراف با موضوع تبیین حماسه۹دی و نقش رهبر معظم انقلاب در شکل گیری این حماسه مردمی -بازنشر ۸ مورد از فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص ۹دی در قالب ویدئو، عکس نوشته - انتشار اخبار مرتبط با زمان و مکان برگزاری تجمع_درصورت وجود_یا سایر اخبار مرتبط - تولید  ۴تولید ویژه ویدئو و پادکست جهت انتشار در سایت مرکز- انتشار ۴مقاله و تحلیل موضوعی در سایت مرکز  - انتشار تولیدات مردمی دریافتی در شبکه های اجتماعی مرکز،رادیو نما و سیما را در برنامه خود انجام خواهد داد.