جهش تولید | دوشنبه، ۱۶ تیر ۱۳۹۹

«دخترم نرگس» به شبکه یک می‌آید - صفحه محتوایی خبر

 

 

«دخترم نرگس» به شبکه یک می‌آید

«دخترم نرگس» به شبکه یک می‌آید
 
سریال تلویزیونی «دخترم نرگس» از تولیدات صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی، از هفتم تیرماه روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، «دخترم نرگس» نام سریالی است که در صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی و به سفارش مرکز سیمای استان‌ها، با محوریت همزیستی اقوام و ادیان، قاچاق کالا و ارز و تولید ملی ساخته شده است.
داستان این فیلم درباره نرگس صادقی فرزند سوم یک خانواده و دانشجوی ممتاز دانشگاه ارومیه است که در حال انجام مراحل انتهایی پایان نامه خود است.
این دختر جوان همواره گره‌گشای مشکلات اعضای خانواده به ویژه برادر بزرگترش نادر بوده و هست اما در روند عادی زندگی آنها اتفاقاتی رخ می‌دهد و اسراری فاش می‌شوند که موجب دگرگونی در زندگی نرگس هستند.
روایت داستانی دخترم نرگس در بستـر پلیسی اجتماعی تعریف می‌شود و دارای گره‌ها و فراز و فرودهای غیر قابل پیش‌بینی است که قصه را برای مخاطب هیجان‌انگیزتر می‌کند.
این مجموعه تلویزیونی در 27 قسمت به کارگردانی باقر پیران و تهیه‌کنندگی داود سلیمانی‌پور و سید حسن فرخی تولیده شده و از شنبه هفتم تیرماه، روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.
از دیگر عوامل تولید سریال دخترم نرگس می‌توان به سامان حسن‌زاده به عنوان مدیر تولید، فرزین فرزادنیا به عنوان مدیر تولید تهران، محمد رحمانیان در مقام مدیر برنامه‌ریزی، سعید شبانی‌نژاد به عنوان آهنگساز، امین سیمین‌مرام در مقام طراح صحنه و میترا بابک به عنوان طراح لباس اشاره کرد.
ایمان کرمیان مسئول جلوه‌های ویژه میدانی این سریال بوده و مسعود رئیس‌الساداتی هم مدیر چهره‌پردازی آن است همچنین محمدرضا مرتضیایی و سروش مرشدیان هم به ترتییب مدیران صدابرداری و تصویربرداری سریال بوده‌اند.
محمود پاک‌نیت، حسین سحرخیز، مهوش صبرکن، رحیم نوروزی، مریم خدارحمی، فریبا طالبی، امیرحسین صدهزاری، هاشم چاووشی، جمال ذوالقدر، پدرام رحمانی، ماهرخ رفیع‌زاده، کامیار شکیبایی، شراره مظلومی‌فرد، عباس سرودی و فریدون سید سیاح نقش‌آفرینان این سریال هستند.