جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

«دردسرهای زیبا» در کیش کلید خورد - صفحه محتوایی خبر

 

 

«دردسرهای زیبا» در کیش کلید خورد

تله‌فیلم دردسرهای زیبا به کارگردانی و تهیه‌کنندگی پیام صابری با حضور سیدعبدالرضا کیا،مدیر کل صداوسیمای مرکز کیش کلید خورد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای کیش، فیلم دردسرهای زیبا، نیازها و مشکلات سالمندان و خانواده‌ها را در قالب طنز به تصویر می‌کشد.

 این فیلم برای ایام نوروز پیش‌بینی شده و در صورت فراهم شدن شرایط، در هفته نخست فروردین‌ماه از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

کارگردان و تهیه‌کننده تله فیلم دردسرهای زیبا با اشاره به اینکه مراحل پیش تولید این تله‌فیلم دو ماه زمان برده، اظهار داشت: این تله‌فیلم در بیست لوکیشن تصویربرداری می‌شود و داستان آن درباره زیبا دختری است که به دلیل ناتوانی پدر خود برای کار به جزیره کیش آمده و در جست‌وجوی کار به هر دری می‌زند تا اینکه توسط دوست خود برای نگهداری از مونس، سالمندی که از آلزایمر رنج می‌برد برای مدتی به منزلش می‌رود؛ اما زیبا از بیماری او بی‌اطلاع است و اینجاست که دردسرهایش شروع می‌شود.

وی با اشاره به اینکه کلیه عوامل اصلی از تهران آمده‌اند، خاطر‌نشان کرد: مدت‌زمان تولید این تله‌فیلم 25 روز و مراحل پس از تولید آن نیز 20 روز پیش‌بینی شده و در این تله‌فیلم‌ سعی شده با بهره‌گیری از جذابیت‌های بصری اشتیاق مخاطبان را برای دیدن فیلم بیشتر کنیم.

در این تله‌فیلم زیبا بروفه، فقیهه سلطانی، رضا ناجی و مینا جعفرزاده به ایفای نقش پرداخته‌اند.

سایر عوامل برنامه عبارتند از:

تهیه‌کننده و کارگردان: پیام صابری، مدیر تولید: سعید علیجانی، مدیر تصویربرداری: بابک بذرافشان، مدیر صدابرداری: رضا نظری‌نیا، طراح صحنه و لباس: سعید قلی‌زاده.

alt