سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

«شب‌های شفاهی» شبکه شما با اجرای محمد گبرلو - صفحه محتوایی خبر

 

 

«شب‌های شفاهی» شبکه شما با اجرای محمد گبرلو

«شب‌های شفاهی» شبکه شما با اجرای محمد گبرلو

 

مدیر شبکه «شما» از تولید و پخش مجله فرهنگی هنری «شب‌های شفاهی» با اجرای محمد گبرلو در این شبکه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها محمد مهدی قاسمی با اشاره به تولید برنامه تلویزیونی «شب‌های شفاهی» در شبکه «شما» اظهار کرد: این برنامه به صورت مجله‌ای فرهنگی هنری روی آنتن می‌رود.

وی از اجرای برنامه شب‌های شفاهی توسط محمد گبرلو خبر داد و افزود: این برنامه چهارشنبه شب‌ها و با رویکرد فرهنگ بومی و ملی پخش می‌شود.

مدیر شبکه «شما» با بیان اینکه رویدادهای مربوط به رشته‌های مختلف فرهنگی هنری در اقصی نقاط کشور در این برنامه مورد بررسی قرار می‌گیرند گفت: سینما، تئاتر، تلویزیون، ادبیات، نقاشی و خوشنویسی و موسیقی از جمله این موضوعات هستند.

وی ادامه داد: در بخشی دیگر از برنامه تلویزیونی «شب‌های شفاهی» به دنبال پیگیری مطالبات هنرمندان و مردم در حوزه‌های مختلف فرهنگی و هنری از مسئولان هستیم.

قاسمی با اشاره به بخش گفت‌وگو محور این برنامه عنوان کرد: از هنرمندان رشته‌های گوناگون دعوت می‌شود با حضور در برنامه شب‌های شفاهی، درباره فعالیت‌ها و دغدغه‌هایشان بگویند همچنین مباحث مهم فرهنگی هنری را به بحث و مناظره خواهیم گذاشت.

مدیر شبکه «شما» اضافه کرد: نقد و بررسی آثار فرهنگی و هنری جدید با حضور منتقدان برجسته کشور، از دیگر بخش‌های این برنامه خواهد بود.